Małe kryształowe żyrandole

Małe żyrandole kryształowe można zawiesić za pomocą sznurka i wtyczki jako lampy łupanej lub jako okablowanie na stałe (zalecana profesjonalna instalacja). W komplecie cały osprzęt montażowy i szczegółowy podręcznik instruktażowy montażu. Małe kryształowe żyrandole idealnie nadają się do pokoju dziecięcego, pokoju dziecięcego, pokoju dziewczynki, sypialni, łazienki, kuchni, jadalni, a nawet korytarza lub garderoby.

Szczegóły produktu

Małe żyrandole kryształowe można zawiesić za pomocą sznurka i wtyczki jako lampy łupanej lub jako okablowanie na stałe (zalecana profesjonalna instalacja). W komplecie cały osprzęt montażowy i szczegółowy podręcznik instruktażowy montażu.

Małe kryształowe żyrandole idealnie nadają się do pokoju dziecięcego, pokoju dziecięcego, pokoju dziewczynki, sypialni, łazienki, kuchni, jadalni, a nawet korytarza lub garderoby.

Ma zwartą budowę, kryształy, które mają szklany dotyk i uczucie, sprawiają, że niełatwo jest się złamać i może stworzyć doskonałą i klasyczną atmosferę w swoim pokoju

Jesteśmy przekonani o naszym atrakcyjnym, innowacyjnym oświetleniu. Jeśli ten element nie spełni Twoich oczekiwań, nie wahaj się nas poinformować, a nasz zespół serwisowy zapewni najlepsze rozwiązanie.

cechy produktu

1. Doskonały kryształ. Takie jak woda czysta, przejrzysta i jasna, podążała za europejskim luksusem, wspaniałą doskonałą interpretacją.

2. Rzeźbione rzeźby, po dostarczeniu wystarczającej ilości materiału do oceny, wszystkie okrągłe mają takie ciężkie uczucie.

3. Od wewnątrz, takie jak diament bezbarwny, jak woda jak lśniące, jasne, przezroczyste, ponad naturalne, jak niebo.

4. Ogólna technologia międzynarodowa, zakrętka E14. Łatwa wymiana. Bezpieczna i niezawodna.

5. W ekstrakcji elementu kolumny i piękna europejska kartezjaństwo w sztuce, z silną historyczną i kulturową atmosferą Zachodu.

6.Senior dolna płyta sufitowa ze stopu cynku, jasny colcr, czysty artystyczny rtouch, wykwintne rzemiosło, luksusowe szlachetne błyszczące światło.

Chancelier Details

Numer modelu

CL2210

Rodzaj

Luksusowy i europejski

Marka

Rebecca Lighting

MOQ

1 PC

Źródło światła

12 * E14

Materiał

Szkło + kryształ + metal

koniec

Chrom介绍 介绍 1512.jpg

Hot Tags: małe żyrandole kryształowe, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, kup, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like