Strona główna > Aktualności > Treści

Żyrandol Kupię porady

Jul 13, 2017


Żyrandol, wysokiej jakości Oświetlenie dekoracyjne montowane na suficie w pokoju. Żyrandol czy to do drutu lub wiszące żelazo, można nie wiszące zbyt krótki, utrudniają normalnej wzroku lub czuć się olśniewający. W jadalni żyrandol na przykład, jest idealną wysokość do postaci światła przy stole, ale nie będzie utrudniać tłum na stole wzroku. Żyrandol zawieszenie jest teraz wyposażony w regulator wiosną lub wysokość i nadaje się do różnych wysokości podłogi i potrzeb. Oświetlenie domu jest najważniejszym krokiem w dekoracji wnętrz, żyrandol dobre oświetlenie może być dobry show i odzwierciedla wpływ całego domu ozdoba.

Xiaobian tutaj nauczyć się kupić żyrandole kilka porad: 1, najlepszym wyborem może być zainstalowany energooszczędne źródła światła żyrandoli. 2, nie wybieraj żyrandol poszycia, długi czas łatwy wobec zwiędnąć. 3, aby wybrać metalu i szkła i innych materiałów wewnątrz i na zewnątrz sam żyrandol. 4, żyrandol nie wybieraj zbyt tanio żyrandole, w celu zapewnienia jakości. 5, najlepszy wybór z żyrandolem przełącznik formantu podrzędne mogą być światła lokalnego. 6, żyrandole luksusowe zasadniczo odpowiednie dla dupleksu mieszkalnych, proste latarnie niskiego ciśnienia do ogólnych mieszkalnych. Najdroższe jest najbardziej kosztowne kryształowe żyrandole, ale prawdziwe kryształowe żyrandole, rzadko kryształowe żyrandole są głównie sprzedawane w Guangdong i innych miejscach przez południe, żyrandol na północ od sprzedaży jest bardzo małe, co jest również związane z jakością North powietrza ponieważ żyrandole kryształowe na kurz łatwy do czyszczenia. Konsumenci wybrać najlepsze z żyrandola przełącznik formantu podrzędne, więc jeśli żyrandol lampy więcej, może światła lokalnego.

W pracach budowlanych i instalacyjnych, sufit jest obrazem metodę instalacji, odnosi się do instalacji urządzeń (takich jak: oświetlenie, głośniki, itd.) z funkcją szczelnie zamontowane na suficie, linie kontroli są w suficie, często Używane dla netto wysokość mały pokój. Żyrandol sufitowy żyrandol odnosi żyrandol w dolnej części podróży, adsorpcji na dachu zwisające lampy.

Definicja żyrandole: wszystkie wiszące lampy w dół są klasyfikowane jako żyrandole. Żyrandol czy to do drutu lub wiszące żelazo, można nie wiszące zbyt krótki, utrudniają normalnej wzroku lub czuć się olśniewający. Żyrandol zawieszenie jest teraz wyposażony w regulator wiosną lub wysokość i nadaje się do różnych wysokości podłogi i potrzeb.

Żyrandol instalacji

1, zainstaluj wiertło

Wybierz opcję Zainstaluj → odpowiednie wiertło wiertła, otwór na suficie grać 6mm, instalacja jest wybrać odpowiednie wiertło specyfikacje

2, patrząc na przyssawkę na Blat z otworem

Zarząd zwisające z sufitu płyta → → → → na szczycie śrubę, jeśli okaże się, że pozycja nie zostały wyrównane, należy zwrócić uwagę, aby dopasować położenie śruby

3, wiercenia

Znak na ścianie → wiercenie, wiercenie czas musi zwracać uwagę na głębokość otworu

4, ekspansja śrubę

Ekspansja wyścigu śruby do otworów → zapukał do młota

5, płyta stała wiszące

Ekspansja śruby całkowicie osadzone w → ściany stałej wiszące płyta, żyrandol należy koniecznie zainstalować stałe, nie zrobić drewniane śruby shift

6, stałe sufitowe oraz obudowę

Wiszące płytki i płyty sufitowej z zaœrubowywaæ → dokręcić → śruby stałe dobry Blat

7, instalacja cieniu

Uwaga: Podczas instalowania urządzenia oświetlające w konstrukcji murowych, pomocą osadzonego haki, śruby, wkręty, Dyble, nylon korki lub plastikowe korki. Nie należy używać drewniane kliny. Jeśli nie ma specjalnych wymagań, otwory są 6MM. Dla Twojego bezpieczeństwa i uchwyty dla Twojej rodziny i rodziny należy przestrzegać powyższych dwóch punktów.