Strona główna > Aktualności > Treści

Żyrandole mają poczucie nowoczesności

Oct 24, 2017


Żyrandole są wspaniałym wystrojem wnętrza domu, jeśli planujesz użyć żyrandoli do wyposażenia domu, duża liczba projektów żyrandoli: elegancki, stylowy, modny, niepowtarzalny, stylowy, ale zakup lamp i lampionów nie tylko zwracać uwagę na jego estetyczne, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wnętrza, Chandelier powinniśmy również kupować produkty wysokiej jakości, wielu ludzi po prostu podąża za trendem w wyborze żyrandola, który sam nie rozumie żyrandola. Poniżej przedstawiamy szczegółowo, w jaki sposób można kupić żyrandole, żyrandole wewnętrzne.

Najczęściej używane żyrandole, powszechnie używane w europejskich żyrandolach świecznikowych, chińskie żyrandole, żyrandole kryształowe, żyrandole pergaminowe, żyrandole mody, latarnia w kształcie stożka, spiczasta płaska latarnia, latarnia w talii, pięciobalkowe żyrandole, magnolia latarnia, żyrandole oliwne żyrandol i wkrótce.

Użycie żyrandoli powinno zwrócić uwagę, aby górna przestrzeń musiała mieć określoną jasność, aby zmniejszyć różnicę jasności między górną i dolną przestrzenią, w przeciwnym razie pokój będzie wyglądał ponuro. Wielkość żyrandola i liczba lamp są związane z wielkością pokoju. , żyrandole zwykle od sufitu 500 ~ 1000mm, środek źródła światła od sufitu odpowiednio 750 mm, może być również oparty na konkretnych potrzebach lub wysoki lub niski. Jeśli wysokość warstwy jest poniżej 2. 6 m sypialni nie powinno używać wspaniałych, długich żyrandoli, Chandelier w przeciwnym razie spowoduje ciężkie, uciążliwe uczucie, jakby przestrzeń stała się przepełniona.

Jak wybrać żyrandole mody:

1, Współczynniki oświetlenia żyrandoli

Żyrandol jest używany w dwóch rodzajach żyrandoli z pojedynczą głową i długich żyrandoli w sypialni. Ten pierwszy jest częściej stosowany w sypialniach i restauracjach; Świecznik ma biały abażur, matowa żarówka jest zamontowana w kapturze, a rozpraszanie światła jest miękkie. Drugą jest pokrywa ust w dół, oświetlenie żyrandola bezpośrednio do wnętrza, wydaje się jasne wargi. Drugi to kaptur, lekki do sufitu, a następnie odbity w dół, aby ludzie czuli się miękko i zrelaksowani. Kup żyrandole powinny najpierw sprawdzić logo żyrandola, takie jak marka, model, napięcie znamionowe, moc znamionowa. Moc znamionowa jest szczególnie ważna, jeśli wybrana żyrandolowa moc przekracza standard, Żyrandol może prowadzić do powłoki, odkształcenia warstwy izolacyjnej i tak dalej.

2. Współczynnik wzrostu żyrandola

Wysokość zawieszenia, klosz, materiał żarówki i forma powinny być starannie dobrane, aby uniknąć niewygodnego olśnienia. Żyrandole są zwykle umieszczane w kuchni, salonie, sypialni i mają przestronne miejsce na miejscu. Wysokość żyrandola powinna być odpowiednia, firma dekoracyjna Hefei zaleca stosowanie opcjonalnych lamp podnoszących i opadających, w celu ułatwienia regulacji i wyboru wysokości. Na przykład, Żyrandol z tworzywa sztucznego z białą lampa wisząca ryżu, kształt naturalnego bez rzeźby, dowolne, odcień spiralnego kształtu można dowolnie regulować. Wysokość żyrandola powinna być odpowiednia, na ogół z pulpitu około 55-60 centymetrów, i powinna być opcjonalna w górę iw dół urządzenia lampy, w celu ułatwienia regulacji i wyboru wysokości.

Nowoczesne żyrandole, wykwintne, czyste, bez skazy, żyrandol słaby ze śladami silnej, przepuszczalności tekstury, bezpieczeństwo może być całkowicie niezawodne, każda lampa wisząca moda ma własnego właściciela, aby oświetlić swoje życie, mieć nadzieję na zauważenie, być oświetlonym, w pełnym rozkwicie jego urok, większość ludzi może nie chcieć dekorować w europejskim stylu klasycznym, nowoczesne żyrandole są często bardziej popularne. Rynek ma nowoczesne wyczucie dużej ilości żyrandoli, Chandelier do wyboru bardzo duży, można wybrać różne linie. Konsumenci mają najlepszy wybór, aby zainstalować energooszczędne źródło światła z żyrandola, nie decydują się na galwaniczną warstwę żyrandoli, ponieważ warstwa poszycia czasu jest łatwa do wyblaknięcia. Wybierz cały metal i szkło oraz inne materiały wewnątrz i na zewnątrz tej samej lampy wiszącej.