Strona główna > Aktualności > Treści

Kryształowy żyrandol umiejętności do czyszczenia

Jul 13, 2017


Kryształowy żyrandol jak zainstalowac

Po pierwsze: po raz pierwszy przygotowaliśmy narzędzie, musisz wiercić wiertła, ekspansji wkrętów co najmniej 4 bar, ma jednego klucza. Zaczął instalować, pierwszy kryształowy żyrandol z tyłu pasek w dół, skierowanymi do tyłu kilka otworów, w tym miejscu musisz zainstalować powyżej, aby znaleźć sposoby, aby wydrukować,

Drugi: podnieść wpływ wiercenia w swoim malarstwie drukowane na czterech co najmniej 5 cm głęboko oczy, ekspansji śrubę do i następnie użyj klucza, aby dokręcić, stały dobry wkręt. Kryształowy żyrandol teraz naprawić grzbietowej, umieścić tylny pasek na ekspansji śrubę z nakrętką dokręcone i następnie umieścić cały kryształowy żyrandol do góry, aby przejść z nakrętką

Po trzecie: jest patrzeć na rysunki, powoli powieszenie kryształki. Kiedy można umieścić kryształ są połączone i wszystko gotowe.

Powyższa metoda jest łatwy w obsłudze, więc łatwy do opanowania, Crystal Chandelier, a następnie również do serca do master

Kryształowy żyrandol umiejętności do czyszczenia

1. kryształki wycierania: musztarda, musi mieć barwione detergentu rozcieńczonych wodą, delikatnie w kryształki z tyłu sam czas wytrzeć miękką szmatką (wipe mogą nie uciskać koraliki w dół, aby nie złamać ciąg koraliki).

2. w celu utrzymania równowagi ciała Lampa: Jeśli chcesz usunąć kulki czyste, duże lampy należy zwrócić uwagę na wyburzenie światło, gdy światło wiązki równowagi, Crystal Chandelier nie demontować drugiej części drugiej części Lampa ciała spowodowane przez pochylenia, w świetle lub poza pole odkształceń; powinno być około z rozbiórki.

3. przetrzeć Akcesoria Uchwyt: uchwyt do czyszczenia, akcesoria, w miękką szmatką nie należy dotykać wody, zwłaszcza wody alkoholu, aby nie usunąć folię ochronną poza warstwy poszycia, wpływające na efekt błyszcząca powierzchnia latarnia nie włożymy.

4. Uwaga bezpieczeństwa: wytrzeć latarni, aby odciąć zasilanie; żarówki również należy przetrzeć czystą i następnie załadowany w górę; Żarówka do czasu do umiarkowanego, Crystal Chandelier zbyt luźne przyniesie biedny kontakt; zbyt mocno może być złe żarówki, żyrandole dać pełnego play do jej efekt, to najlepszy wybór dla zwykłych przezroczyste żarówki, a nie matowe lub kolorowe żarówki.

5. Wymiana akcesoriów: stwierdzono, że koralik połączenie kolorów klamra rdzy, piękny, dwa łatwo złamać, najlepszym sposobem wymiany; znaleźć brakujące koraliki, Crystal Chandelier powinny być terminowe wypełnienie.

Porady:

1. nie obracają się, organizm lampy: czyste światło, nie obracaj obudowę, tak aby uniknąć luźne zęby, Crystal Chandelier wynikające w niebezpiecznych wypadków.

2. Sprawdź połączenia części: należy również sprawdzić stałe połączenie ciała lampa i stwierdził, że luźne śruby do mocno naprężone, tam są niebezpieczne zęby z tancerzem od razu wymienić do zapewnienia bezpieczeństwa.