Strona główna > Aktualności > Treści

Kryształowy żyrandol czyszczenia porady

Jul 01, 2017Kryształowy żyrandol jako stylowe oświetlenie domu, w dzisiejszym dekoracji wnętrz jest bardzo popularne. Zgodnie z crystal chandel inny rozmiar, kształt, kolor, najbardziej odpowiedni styl domu neutralny kolor, opartych na niebieski i zielony kolor. Przy zakupie kryształowe żyrandole, w szczególności, trzeba wziąć pod uwagę wysoki poziom. Ogólnie rzecz biorąc najniższa wysokość żyrandol i ziemi powinny być przechowywane dwa metry pięć.

Kryształowy żyrandol piękny wygląd, można dać przestrzeń całego domu przynieść atmosferze bardzo wspaniałe uczucie. Żyrandole kryształowe dobrze wyglądać, ale także dobry konserwacja, czyszczenie pracy. W przeciwnym razie ukryte w kryształowym żyrandolem, po brud z jednej strony wpłynie na załamania światła lampy kryształowe, Crystal Chandelier drugiej zniszczy wygląd piękno.

W czyszczenia pracy lampy kryształowe wykonaj następujące kroki:

1, Kupię profesjonalnego czyszczenia kryształowe żyrandol środek czyszczący.

2, nosić białe Bawełniane rękawiczki, aby uniknąć odcisków palców w czyste kryształowe lampy.

3, crystal Lampa sprayem na ilość środka piorącego, Crystal Chandelier delikatnie wytrzeć czystą szmatką.

4, uporczywy brud kryształowe lampy można również usunięte, namoczone kontener nie jest wypełniona czyszczenia. Delikatnie przetrzeć powierzchnię kryształu szczoteczki do zębów, aby być zmiękczona brud, a następnie wytrzeć szmatką.

5, po usuwania brudu, należy koniecznie użyć czystą suchą ściereczką do powierzchni lampy kryształowe całkowicie suche, w przeciwnym razie może to prowadzić do incydentów bezpieczeństwa zacieków.

Kryształowy żyrandol również odgrywa ważną rolę w efekcie oświetlenie wewnętrzne, ogólnie rzecz biorąc, według crystal Lampa średnicy lub żarówki moc do pomiaru jego obszar oświetlenia. Kryształowy żyrandol, ale ogólne kryształowe lampy jako główne źródło światła kryty, z niektóre inne światła efektu. Niektórzy klienci kupił lampy kryształowe, tylko w specjalnych przypadkach, zwykle tylko inne światła w pokoju, kryształowe lampy jako efekt dekoracyjny refrakcji jest także bardzo piękne.

Oczywiście najważniejsze jest efekt oświetlenia. Musi być jasne, aby pozwolić kryształ żyrandole dać pełnego play do jego efekt, Crystal Chandelier nie należy używać peeling lub kolor żarówki, tylko w towarzystwie zwykłych jasne jasne żarówki, źródła światła, lampy kryształowe można osiągnąć efekt wspaniały kolor. Klienci mogą również poprosić aby zainstalować Regulacja światła i ciemności, to bardziej w stanie zaspokoić potrzeby różnych okazjach. Crystal Lampa wisząca jakości jest, że link nie może być ignorowane. Kryształowy żyrandol jest piękne, bez skazy, bezpieczne i zgodne z korzyści gospodarczych, oprócz oświetlenia sam kształt projektu, wybór Kryształowy wisiorek jest również bardzo ważne. Różnych marek, zawieszki, jakości i ceny mogą być bardzo różne, żyrandol Crystal nieco niedbały, to jest łatwo być ryby.

Top kryształowe żyrandole i wysokiej klasy zegarki, jak samochody, są rozsądne inwestycje w kolekcji. Kryształowy żyrandol "Sub-ceny towarow", rynku, tam są niektóre imitacje Zhongshan Zhongshan lampy kryształowe, na pierwszy rzut oka kształt i prawdziwy różnica nie jest, ale się bliżej, czy materiał, lub efekt oświetlenia nie może być porównywana z prawdziwy