Strona główna > Aktualności > Treści

Kryształowe żyrandole mają wspaniały i szlachetny funkcje

Jul 25, 2017


W dekoracji wnętrz ma dużą popularnością żyrandoli, z długą historię nawigacji w Hiszpanii, jest szlachetny i piękny wygląd, kryształowy żyrandol jest bardzo chwalony przez konsumentów. Poniżej jest to seria dla wszystkich, aby wprowadzić kryształowy żyrandol!

1 wprowadzenie kryształowy żyrandol

Kryształowe żyrandole wykonane są sztuczne kryształowych żyrandoli, z wspaniały, szlachetne cechy. Ogólne modelowanie Unique, żyrandol Crystal ma bardzo wysoką wartość estetyczną. Crystal jest symbolem czystości i szlachty, kryształowe oświetlenie również reprezentuje światło i nadzieję.

2 porad wyboru Żyrandol kryształowy

Po pierwsze: Bezpieczeństwa najpierw Kup kryształowe lampy aby zobaczyć, jeśli można wytrzymać ten ciężar.

Drugi: Ogólnej kolokacji, oświetlenie, kolor, kształt, styl, Crystal Chandelier musi być ozdobione wnętrza meble i styl dopasowywania, echem. Zamiast wisienką na torcie, jaskrawe oświetlenie jest zbędne. W doborze kolorów lampy, Crystal Chandelier oprócz ton wnętrzu z kolorem, oczywiście, można również być na podstawie osobistych preferencji. Rozmiar, typ i liczbę lampy powinny być w harmonii z powierzchnia pokoju, powierzchnia, Wysokość wewnętrzna i tak dalej.

2 kryształowy żyrandol konserwacji i czyszczenia

Po pierwsze, budowa workbench: Jeśli istnieje nie drabiny automatyczny podnośnik hydrauliczny, następnie zbudować prosty, bezpieczny może być zdegradowane pracy platforma, Crystal Chandelier wysokość platformy do osoby, aby wstać, Unikalny kształt kryształowy żyrandol, kapitan można dotknąć najwyższy punkt światła.

Po drugie, kryształki wycierania: podczas wycierania koraliki, musi mieć miękką ściereczką, barwione detergentu dobrze rozcieńczone wodą, delikatnie tył kryształki w sam czas czyszczenia (czyszczenie podczas koralik nie mogą uciskać do ciągnięcia w dół, aby nie złamać koralik ciąg).

Po trzecie, utrzymanie równowagi ciała światła: Jeśli chcesz usunąć wszystkie kulki czyszczenia, Crystal Chandelier duże lampy należy zwrócić uwagę na balans światła, gdy ścieg jest uszkodzony, nie demontować po jednej stronie, a następnie po drugiej stronie tilt ciało światła , w wyniku lekkie ciała lub deformacji rama zewnętrzna;

Cztery, wytrzeć wspornik akcesoria: uchwyt do wycierania, akcesoria, w miękką szmatką nie zanurzyć w wodzie, zwłaszcza nie mogą być barwione alkoholu wodą, tak aby uniknąć, ocierając się folię ochronną poza warstwy poszycia, wpływać na powierzchni światło.

Pięć, zwracać uwagę na bezpieczeństwo pracy: wytrzeć rack lampy, aby odciąć dopływ prądu, żarówkę powinien być usunięty i następnie dostosowany, żarówki do odpowiednich, Crystal Chandelier zbyt luźne, będzie miał zły kontakt; zbyt mocno może wkręcić żarówkę.

Sześć, wymiana akcesoriów: znaleziono koraliki połączenia klamra rdzawe przebarwienia, piękny, łatwy wobec roztrzaskać, najlepszym sposobem na wymianę;

Rysy twarzy od kryształowe żyrandole

1. pobór mocy kryształowy żyrandol jest niski, obecnie wiele rodzin są za pomocą led kryształowe żyrandole, znaczne oszczędności w energii elektrycznej, od żarówek żarowych Oszczędzanie energii elektrycznej $number. Żyrandole kryształowe Żyrandol kryształowy zostały wille lub rezydencje pierwszego wyboru oświetlenia, szczególnie w oszczędzaniu energii elektrycznej odegrał nieocenioną rolę.

2. high-Power LED jako źródła światła przy użyciu RGP zasilania (dioda LED Moc napędu), trzy rodzaje światła koła się, pracując razem, po jasnym.

3. Dioda życia do 50000 godzin, według lat ma 365 dni obliczeń, dzień i noc są otwarte i tak dalej, również może potrwać 5,7 lat, jeśli według 365 dni rocznie i 5 godzin dziennie z światła, Crystal Chandelier następnie obliczyć dół, że mamy również spędzić 27 lat, znaczne oszczędności.

4. bezpieczne, temperatura pracy jest bardzo niska (led, temperatura poniżej 62 ℃). W przeciwieństwie do żarówek, którym rozmawialiśmy o chwilę jest gorąco i czuje się jak to będzie eksplodować.

5. oszczędność energii i środowiska naturalnego, bez szkodliwych substancji, brak promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego, według doświadczeń naukowych wiele razy, takich LED kryształowy żyrandol, nie będzie miał żadnej szkody dla organizmu ludzkiego, tak długo, jak światło jest zainstalowane dobrze po długim czasie, nie będzie szkodzić w życiu, takie jak jakie promieniowanie lub inne szkody.

6. w celu wymiany żarówki i lampy energooszczędne, Crystal Chandelier co 1000 godzin rozpadu lekki 3% - 5%, możemy powiedzieć, żarówki i lampy energooszczędne ewolucji nowy rodzaj światła, dla wyżej dwie zalety lampy, bardziej zaawansowane niż są one dużo produktów High-tech.

7. Ochrona środowiska, bez szkodliwych substancji, brak promieniowania UV i podczerwieni, w rzeczywistości, Wspominaliśmy już tej funkcji, oznacza to, że nie ma nic złego. Dla osób, które mamy teraz brak promieniowania jest najlepsze, ze względu na ciągłe ulepszanie i rozwój produktów elektronicznych, wszędzie mają źródła promieniowania, czuć, że żyjemy w promieniowanie wszędzie w przestrzeni.

8. kryształowe żyrandole przez Materiały krystaliczne i stopu aluminium o wysokiej mocy LED.

9. produkt napięcie wejściowe dla 86-264v, użycia siły RGB LED zasilania, zasilanie jest nasz normalny sieciowy może być, nie zostanie uszkodzony przez kryształowy żyrandol, w świetle i wyłączyć światła, kiedy otrzymasz natychmiastowe napięcie 264V lub tak , napięcie ogólne gospodarstwa domowego zostały spalone. I mówimy o tym led kryształowy żyrandol, nic nie jest.

$number。 Zazwyczaj używane dla krajobrazu Oświetlenie dekoracyjne i architektura krajobrazu, projekty, dużych kwadratów lub centrów handlowych i innych miejscach, duży obszar można zaoszczędzić sporo kosztów, a jasność jest bardzo jasne, w domu, centra handlowe, Hotele, pensjonaty, wypoczynek, Rozrywka i tak dalej, Crystal Chandelier tych miejsc są często używane, ponieważ teraz krystalicznie żyrandole są używane w sali cywilnych, w domu może być używany.