Strona główna > Aktualności > Treści

Kryształowe żyrandole mają szlachetne rysy

Sep 18, 2017Piękne rzeczy mają zwykle wiele osób docenić, taki sam jak wnętrz. Każdy chce ubierać się w pięknej, nastrój będzie szczególną przyjemność. Kryształowe lampy można powiedzieć, aby być najbardziej piękne lampy. Jak kryształowy żyrandol świeci, więc nie stylu całego domu.

Strona główna ozdoba właściciela dużej popularności żyrandole, jest od dawna nawigacji w Hiszpanii, z noble i piękny wygląd kryształowy żyrandol jest bardzo chwalony przez konsumentów. Żyrandol Crystal następujące jest małych serii dla wszystkich, aby wprowadzić kryształowy żyrandol!

1 kryształowy żyrandol jest żyrandol wykonany sztuczne kryształy, z funkcjami wspaniały i szlachetny. Ogólne modelowanie Unique, ma bardzo wysoką wartość estetyczną. Crystal jest symbolem czystości i szlachty, kryształowe oświetlenie również reprezentuje światło i nadzieję.

2 porad wyboru Żyrandol kryształowy

Po pierwsze: Bezpieczeństwa najpierw Kup kryształowe lampy aby zobaczyć, jeśli można wytrzymać ten ciężar.

Drugi: Ogólną kolokacji, oświetlenie, kolor, kształt, styl, musi być ozdobione wnętrza meble i styl dopasowywania, echem. Zamiast wisienką na torcie, krzykliwe Crystal żyrandolem jest zbędne. Przy wyborze lampy koloru, oprócz ton wnętrzu z kolorem oczywiście, mogą również opierać się na osobistych preferencji. Rozmiar, typ Crystal Chandelier i liczba świateł powinno być w harmonii z powierzchnia pokoju, powierzchnia, Wysokość wewnętrzna i tak dalej.

3 kryształowy żyrandol konserwacji i czyszczenia

Po pierwsze, budowa workbench: Jeśli istnieje nie hydrauliczne automatyczne podnieść drabinę, a następnie zbudować prosty, bezpieczny może być zdegradowane pracy platforma, wysokość platformy do osoby, aby wstać, Unikalny kształt kryształowy żyrandol, kapitan może dotknąć najwyższy punkt światła.

Po drugie, kryształki wycierania: podczas wycierania koraliki, musi mieć miękką ściereczką, barwione detergentu dobrze rozcieńczone wodą, delikatnie tył kryształki w sam czas czyszczenia (czyszczenie podczas koralik nie mogą uciskać do ciągnięcia w dół, aby nie złamać koralik ciąg).

Po trzecie, utrzymanie równowagi ciała światła: Jeśli chcesz usunąć wszystkie kulki czyszczenia, na dużą skalę lampy należy zwrócić uwagę na balans światła, gdy ścieg jest uszkodzony, nie demontować po jednej stronie, a następnie po drugiej stronie tilt ciało światła , Crystal Chandelier, powodując lekkie ciała lub deformacji rama zewnętrzna;

Cztery, wytrzeć wspornik akcesoria: uchwyt do wycierania, akcesoria, w miękką szmatką nie zanurzyć w wodzie, zwłaszcza nie mogą być barwione alkoholu wodą, tak aby uniknąć wycieranie folia ochronna poza warstwy poszycia, wpływać na powierzchni efekt ramka lampy.

Pięć, zwracać uwagę na bezpieczeństwo pracy: wytrzeć rack lampy, aby odciąć dopływ prądu, żarówkę powinien być usunięty i następnie dostosowany, żarówki do odpowiednich, Crystal Chandelier zbyt luźne, będzie miał zły kontakt; zbyt mocno może wkręcić żarówkę.

Sześć, wymiana akcesoriów: znaleziono koraliki połączenia klamra rdzawe przebarwienia, piękny, łatwy wobec roztrzaskać, najlepszym sposobem na wymianę;