Strona główna > Aktualności > Treści

Kryształowe żyrandole spotykają się z popytem konsumpcyjnym na meble

Nov 03, 2017
Kryształowe żyrandole odpowiednie do salonu, sypialni, restauracji, korytarza, hotelu i innego lobby. Najczęściej używane żyrandole, powszechnie używane w europejskich żyrandolach świecznikowych, chińskie żyrandole, żyrandole kryształowe, żyrandole pergaminowe, żyrandole mody, stożkowe latarnie, spiczaste płaskie latarnie, żyrandol z kryształową żyrandolem, latarnia pięcioramienna, latarnia magnolia, jako oliwne żyrandole. W sypialni używana jest lampa wisząca z pojedynczą głową i podwójny żyrandol, z której pierwszy jest wykorzystywany w salonie.

Kryształowe żyrandole mają żyrandole z naturalnego kryształu, szlifowane i szlifowane, żyrandole z wysokoudarowym kryształem, żyrandole z rozdmuchem, żyrandole ze szkła ołowiowo-kryształowego, żyrandole ze szkła kryształowego, żyrandole ze średniej żyrandoli, żyrandole ze szkła kryształowego, kryształowe żyrandole w kształcie odlewów kształtowych, szkło kryształowe i inne rodzaje żyrandoli. Żyrandol z europejskiego salonu inspirowany jest starożytnym oświetleniem świecznikowym, kiedy ludzie wkładają kilka świec na wiszącą żelazną sztukę. Kryształowy żyrandol Wiele żyrandoli jest teraz zaprojektowanych w tym stylu, z tym wyjątkiem, że świece są zamienione na żarówki, ale żarówki i oprawki to świece i świeczniki.

Czyszczenie kryształowego żyrandola:

1, Kryształowe koraliki wycierające: wytrzeć koraliki, musi mieć miękką ściereczkę poplamioną detergentem rozcieńczoną wodą, delikatnie z tyłu kryształowych koralików jednocześnie wycierać (ściereczka nie może uszczypnąć kulki w dół, aby pociągnąć, Kryształowy Żyrandol, aby nie ściągać koralików strunowy).

2, utrzymuj równowagę ciała lekkiego: jeśli chcesz usunąć wszystkie paciorki czyszczenia, duże lampy powinny zwracać uwagę na równowagę światła, gdy kulka jest zerwana, nie demontuj jednej strony, a następnie drugiej strony jasnego ciała przechyłu, powodując odkształcenie korpusu lampy lub zewnętrznej ramy;

3, wycieranie akcesoria wspornika: w uchwycie do czyszczenia, akcesoria, miękka ściereczka nie zanurzają się w wodzie, w szczególności nie mogą być poplamione wodą z alkoholem, aby uniknąć wycierania folii ochronnej poza warstwę plateru, wpływają na powierzchnię lampy efekt ramki.

4. Zwróć uwagę na bezpieczeństwo: gdy wycierając uchwyt lampy, Kryształowy żyrandol, aby odciąć zasilanie, żarówkę należy wyjąć, a następnie założyć; Żarówka powinna być umiarkowanie, zbyt luźna, aby mieć kontakt ze złym; zbyt mocno może przykręcić żarówkę, chcieć w pełni wykorzystać kryształowy żyrandol, Kryształowy Żyrandol, najlepiej wybrać zwykłe przezroczyste żarówki, zamiast szlifować lub kolorować żarówki.

Zalety kryształowych żyrandoli

1, może zaspokoić różne wymagania indywidualnego konsumenta do mebli. W tradycyjnym modelu marketingowym przedsiębiorstwa meblarskie często opierają się na prostych badaniach rynkowych, zgodnie z aktualnym trendem rozwoju i produkcji mebli. Ale ten sposób produkcji mebli nie jest zgodny z wymaganiami, tzn. Styl nie może spełniać indywidualnych preferencji. A niestandardowy marketing podzieli rynek na indywidualne, według indywidualnych projektów mebli, Kryształowy Żyrandol Konsument jest jednym z projektantów mebli. Według osobistych zainteresowań, aby spełnić określone wymagania, takie jak dopasowanie kolorów, spersonalizowane specyfikacje i tak dalej.

2. Zredukuj zaległości w zapasach. W tradycyjnym trybie marketingu firmy meblarskie w celu maksymalizacji zysków, poprzez produkcję na dużą skalę w celu obniżenia kosztów produktów, gdy rynek poniósł niewielki przypadek, ta produkcja mebli na dużą skalę ze względu na podobieństwo nieuchronnie prowadzi do braku sprzedaży lub zaległości , Kryształowy żyrandol, powodujący marnowanie zasobów. i niestandardowy marketing opiera się na produkcji zamówień konsumenckich, mało jest zapasów, przyspieszają obroty kapitałowe.

3. Zmniejsz koszty marketingu. W tradycyjnym modelu marketingowym przedsiębiorstwa meblarskie zajmują rynek, często za pośrednictwem reklam, sklepów budowlanych i innych sposobów promowania sprzedaży, a tym samym wyższych kosztów. i niestandardowy marketing, o ile jakość mebli jest niezawodna, cena jest rozsądna, Kryształowy żyrandol, który meble mogą sprzedać płynnie. W marketingu niestandardowym producenci bezpośrednio spotykają się z konsumentami, aby zmniejszyć powiązania handlowe, ale także zmniejszyć różne wydatki.

Kryształowe żyrandole mogą być czymś, o czym wielu marzy. Jedną z jego największych zalet jest piękno i wspaniałomyślność. Ale jego cena jest stosunkowo droga, nie każdy może sobie na nią pozwolić. Kryształowy żyrandol Wybór kryształowych żyrandoli powinien być dostosowany do lokalnych warunków. Jeśli dom jest stosunkowo mały, nie wolno wybierać zbyt dużego kryształowego żyrandola. Będzie to miało rozpraszający efekt. Musisz pamiętać.