Strona główna > Aktualności > Treści

Lampa podłogowa w rogu atmosfery, aby stworzyć bardzo praktyczne

Oct 13, 2017


Lampy podłogowe są zarówno stylowe i piękne, jak i łatwe do dopasowania meble. Zatem lampa podłogowa stopniowo staje się dodatkiem do funkcji oświetlenia, ale także dekoracją odtwarzaczy. Lampa podłogowa oprócz domu może być używana na zewnątrz, patrz podłoga, gdzie najbardziej powinien być hotel. Przyjrzyjmy się teraz, jakie cechy użytkowania lamp podłogowych.

Lampy podłogowe Jakie są cechy charakterystyczne

1, oświetlenie lokalne. Lampy podłogowe są często używane jako oświetlenie lokalne, nie mówią kompleksowo i podkreślają wygodę mobilności, aby róg atmosfery stworzyć bardzo praktyczny. Oświetlenie podłogowe, lampy podłogowe, jeśli bezpośrednia projekcja skierowana w dół, nadająca się do czytania i innych działań, musi skupić się na duchu, jeśli oświetlenie pośrednie, można dostosować ogólne zmiany światła. Lampa podłogowa w cieniu powinna znajdować się więcej niż 1,8 metra nad ziemią.

2, moda prosta. Osłona lampy podłogowej, wymagająca prostego i szlachetnego, dekoracyjnego mocnego. Osłona rury jest bardziej popularna, w kształcie latarni, w kształcie latarnika jest również bardziej przydatna. Lampy podłogowe Niektórzy lubią przygotowywać własne dłonie, takie jak zastosowanie folii i filmu wykonanego z dużego klosza, bardzo interesujące.

3, łatwe dopasowanie. Lampy podłogowe są najczęściej wykonane z metalu, drewna obrotowego lub wykonane z naturalnego materiału. Uchwyt i podstawa produkcji lub wyboru, lampy podłogowe muszą być w cieniu z dobrym, nie może mieć "złoczyńca w kapeluszu" lub "cienki wysoki kapelusz" stosunek poczucie nierównowagi.

Znajomość zakupu lamp podłogowych

1, wysokość sufitu. Kupując powyższą lampę podłogową, weź pod uwagę wysokość sufitu, do 1,70 m, 1.80 m wysokości lampy podłogowej, na przykład wysokość sufitu 2,40 m powyżej najwyższej, jeśli sufit jest zbyt niski, światło może skupiać się tylko na okolicy, sprawi, że ludzie poczują, że światło jest zbyt jasne, wystarczająco miękkie.

2, poziom cienia. Ważne jest, aby pamiętać, że dolna krawędź cienia jest korzystnie niższa niż oko, tak że oko nie jest nieprzyjemne z powodu ekspozycji żarówki. Ponadto, Lampy podłogowe, kontrast światła w pomieszczeniu jest zbyt duży, aby zwiększyć obciążenie wzroku, spróbuj wybrać ściemnianie lampy podłogowej.

3, wybierz kształt. Idź do awangardowego sklepu oświetleniowego lub domowego sklepu, patrz "modelująca lampa podłogowa". Ten rodzaj lampy podłogowej można powiedzieć, że jest używany do oświetlenia, pojawia się w domu, bardziej przypomina środowisko w "lekkim rzeźbie".

Lampa podłogowa prosta i stylowa, a miejscem jest tylko częściowe oświetlenie, ludzie czują się bardziej miękko. Jest takie powiedzenie, pikantne, nieważne jak jasne, lampy podłogowe czy zielone liście, żeby wyruszyć. Stylowe meble w połączeniu z prostą lampą podłogową poprawiły cały styl.

W dekoracji oświetlenia domu, lampa podłogowa jest najłatwiejszym z kolorów połączeń. Może on nie tylko odgrywać niewielki obszar głównych świateł, ale także poprzez różne oświetlenie i inne wewnętrzne źródło światła z lekkimi zmianami środowiska. Lampa podłogowa jest zwykle umieszczona na rogu sofy, oświetlenie lampy podłogowej miękkie, lampy podłogowe oglądają telewizję w nocy, efekt jest bardzo dobry. Klosz lampy podłogowej odmiany materiału, konsumenci mogą wybierać według własnych preferencji.