Strona główna > Aktualności > Treści

Lampa podłogowa jest szeroko stosowany w nowoczesnym domu

Jul 25, 2017


W domu oświetlenie ozdoba Lampa podłogowa jest najbardziej łatwo zabłysnąć link. Może służyć jako mały obszar lampę, ale także poprzez oświetlenie różnych światła i światła w pomieszczeniu do dopasowania zmiany. Lampa podłogowa zwykle stawia na narożną sofą, Lampa podłogowa światło jest miękkie, lampy podłogowe wieczorem zegarki telewizji, efekt jest bardzo dobry. Lampa stojąca abażur materiał jest bogaty w wiele, konsumenci mogą wybierać według swoich preferencji.

Lampa podłogowa jest szeroko stosowany w nowoczesnym domu, zazwyczaj umieszczone w salon i część relaksacyjna, sofa, stolik herbaty z wykorzystaniem poznać lokalne oświetlenie i ozdoba ozdobny potrzeb środowiska rodzinnego. Ogólnie nie umieszcza się obok wysokich meblach i ruchu przestrzeni. Po stronie spowodowane niedogodności. Następny zrozumieć cechy Lampa podłogowa.

Lampa podłogowa tylko jako lokalne oświetlenie, nie można brać pod uwagę całą przestrzeń i mobile wygodne, może być skutecznie dla regionu stworzyć ciepły efekt. Jeśli metoda oświetlenie Lampa podłogowa jest bezpośrednio dół projekcji, lampy podłogowe, nadaje się do czytania i tak dalej, można dostosować cały lekkie zmiany Jeśli pośrednie oświetlenie. Lampa stojąca abażur powinno być poniżej 1-2-1,8 metrów nad ziemią.

Lampa podłogowa ma silny reflektor kopuły, jego prosty i hojny, piękny wygląd, dekoracyjne. W chwili obecnej, kopuła typu beczka jest bardziej popularna, światła kształt, kształt latarnia jest również używane. Lampy podłogowe także możesz domowe Pokrowce, takich jak wykorzystanie filmu białego filmu i malarstwa, wykonane z dużych abażur, bardzo ciekawe.

Wspornik lampy podłogowe jest wykonane z metalu, obrotowe drewna lub materiału za pomocą naturalnej postaci. Wybór lub produkcja uchwyt i podstawa, muszą być zgodne z abażur, nie można mieć "małe osoba nosi duże WPR" lub "dobrze wysoki kapelusz Dai" brak równowagi w sensie.

Narożne lampy, również należą do lampy podłogowe i tak dalej, jest również większe lampy lampy podłogowe, ale jest dodawany do siedzenia wysokich i niskich. Z funkcji narożnikowa i lampa podłogowa to samo, z modelowania, wydaje się bardziej stateczny i eleganckie, to często typu butelki, cylindrycznego korpusu, z parasolem lub beczkowata dome, sofy lub narożnik meble, bardzo piękne.

Podczas oglądania TV, można umieścić zestaw na stole sofą lub umieścić lampy na ziemi, emitujących delikatny blask zmniejszyć podświetlenie ekranu TV do podrażnienia oczu.

Pokój dzienny z sofą, można ozdobić Lampa stojąca za kanapą. Lampy podłogowe nie tylko po to, aby zapewnić ich czytania potrzeb, ale również nie wpłynie na rodzinne oglądanie telewizji. Lampa podłogowa wysokość jest ogólnie 115-135cm, jeśli możesz dostosować kąt wysokość lub w cieniu najlepiej. Kształt i kolor oprawy powinny być zgodne z meblami w salonie.

Jeśli to konieczne, można także hit światło na podłodze, lampy podłogowe, używane jako oświetlenie tła, wyregulować wysokość lampy można zmieniać średnicy przysłony, więc co do kontroli natężenia światła, stworzyć mglisty piękno.

Wiele osób ma nawyk czytania i pisania w nocy, w sypialni jest kameralny, więc jest to wygodne, aby wycisnąć małym badaniu w sypialni bez naruszania rodziny. Można zaprojektować biurko małe przy łóżku, można również zaprojektować półki dwuwarstwowa, zawieszone w powietrzu plus lampy podłogowe, lampy podłogowe, ciepłe i zwięzły małym badaniu znajduje się w sypialni.