Strona główna > Aktualności > Treści

Metoda konserwacji Lampa podłogowa

Jun 15, 2017


Lampa podłogowa zakup wiedzy

1, wykrywania światła: większość sufitu jest biały, możemy białe światło, a niektórzy właściciele w wyborach, gdy światła znajdą, jak niektóre z sufitu światła wygląda jaśniej, a ciemniejsze, niektóre biały fioletowy lub niebieski, który jest ze względu na różne skuteczność świetlną źródła światła i koloru temperatury spowodowany przez producentów różnych, a niektóre małe źródła światła była bardzo niska wydajność światła, ale aby klienci wygląd jaśniejsze, umieścić temperatura barwowa jest wysoka, więc wygląda jaśniej, w rzeczywistości nie naprawdę jasne, tylko iluzja ludzkie oko tylko, długoterminowej wizji w tym środowisku będzie coraz gorzej. Jeśli możesz zidentyfikować, oznacza to, że nie mają inne światła, tylko światło i stojąc pod lampą, czytanie, jeśli wygląda pisma jasne, jasne, to pokazuje, że światło jest lepszy, skuteczność świetlną, jeśli nie jasne, jest niska, bardziej prosty sposób, który jest , Lampy podłogowe dłoni do światła obok dłoni aby zobaczyć kolor, jeśli rosy, pokazuje temperaturę kolorów jest po prostu dobry, kolor też jest dobry, jeśli serce niebieski lub fioletowy, który kolor temperatura jest zbyt wysoka.

2, przy zakupie podłodze Lampa podłogowa, należy rozważyć wysokość ospa i innych czynników, jeśli sufit jest zbyt niska, światło może skupiać się tylko na obszarze lokalnym, sprawi, że ludzie czują się zbyt jasne światło za miękki. W tym samym czasie użycie lampy podłogowe montowane na podłodze, domu sufit jest najlepsze dla białej lub światła, sufit materiału jest najlepiej mieć efekt odblaskowy.

3, jeśli kupisz 'modelowania wpisz Lampa podłogowa', ta lampa można powiedzieć, aby być stosowane do oświetlenia, to jest bardziej jak w domu w środowisku 'rzeźba światła'. Oczywiście kupić tego typu lampy podłogowe, lampy podłogowe do rozważenia go i ogólnego stylu dom spójności. Jak kwiat gęsty krwi kamień klasycznego klasyk światła i yuppie styl usprawnione nowoczesne meble jest Polaków od siebie.

4, Lampa podłogowa typu direct do zwrócenia uwagi na zakup, w cieniu pod najlepszy od dolnej części oka, tak, że nie będzie ze względu na żarówkę sprawiają, że oczy czują się nieswojo. Ponadto kryty światło jest zbyt duży, aby zwiększyć obciążenie oczu, spróbuj wybrać przyciemniania lampy podłogowe. Gdy używane, bo bezpośredniego światła typu światła, to najlepiej, aby uniknąć lustro w pobliżu czytaniu i wyroby ze szkła, lampy podłogowe, tak aby nie powodować dyskomfort spowodowany przez odbicie.

Lampa podłogowa czyszczenia

1, jeśli lampa jest niemetalicznych, mokrą szmatką może służyć do uniknięcia gromadzenie się kurzu, wpływające na efekt oświetlenia.

2, wilgoci jest kluczem do konserwacji oświetlenia, szczególnie łazienka, łazienka lampy i kuchnia kuchenka reflektorów, powinna być zainstalowana pokrywa lampy odporne na wilgoć do zapobiec przeniknięciu wilgoci, aby uniknąć korozji uszkodzeniom lub wyciekom zwarcia.

3, domu jest nie do czystej wody, tak długo, jak suche ściereczki, ewentualnie z wodą, jeśli nie uważać, aby dotknąć wody, aby spróbować do wyschnięcia, unikać światła natychmiast po wytarciu wilgotną ściereczką.

Lampa podłogowa konserwacji

1, czyszczenia i konserwacji należy uważać, aby nie zmienić strukturę lampy, lampy podłogowe nie przypadkowo wymienić lampę części, po koniec czyszczenia i konserwacji, powinien być zainstalowany, jak jest światło, nie przegap, niesłuszna oświetlenie części.

2, użycie lampy w miarę możliwości nie do częstego przełączania, ponieważ światła w częste start chwili, poprzez bieżące żarnika jest większa niż normalne bieżącej pracy, Dokonywanie temperatura żarnika wzrosła gwałtownie przyspieszonym sublimacyjny, co znacznie obniży jego życia, zminimalizować przełącznik lampy.