Strona główna > Aktualności > Treści

Wysokość instalacji żyrandola

Sep 27, 2017

Żyrandole są wspaniałym wystrojem wnętrza domu, jeśli planujesz użyć żyrandoli do wyposażenia domu, duża liczba projektów żyrandoli: elegancki, stylowy, modny, niepowtarzalny, stylowy, ale zakup lamp i lampionów nie tylko zwracać uwagę na jego estetyczne, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wnętrza, Chandelier powinniśmy również kupować produkty wysokiej jakości, wielu ludzi po prostu podąża za trendem w wyborze żyrandola, który sam nie rozumie żyrandola. Poniżej przedstawiamy szczegółowo, w jaki sposób można kupić żyrandole, żyrandole wewnętrzne.

Cechy żyrandola:

Świecznik nadaje się do salonu. Najczęściej używane żyrandole, powszechnie używane w europejskich świecznikach na świeczniki, chińskie żyrandole, żyrandole kryształowe, żyrandole pergaminowe, żyrandole mody, latarnia w kształcie stożka, spiczasta płaska latarnia, latarnia w pasie, lampa wisząca z pięcioma kulkami z żyrandolem, latarnia magnolia, takie jak oliwne żyrandole. W sypialni wykorzystywana jest lampa wisząca z pojedynczą głową i podwójny żyrandol. Chandelier the first znajduje się w salonie. Wysokość instalacji żyrandola nie powinna być mniejsza niż 2,2 m od podłoża.

Jak wybrać żyrandole:

1, Współczynniki oświetlenia żyrandoli

Żyrandol jest używany w dwóch rodzajach żyrandoli z pojedynczą głową i długich żyrandoli w sypialni. Ten pierwszy jest częściej stosowany w sypialniach i restauracjach; Świecznik ma biały abażur, matowa żarówka jest zamontowana w kapturze, a rozpraszanie światła jest miękkie. Drugą jest pokrywa ust w dół, oświetlenie żyrandola bezpośrednio do wnętrza, wydaje się jasne wargi. Drugi to kaptur, lekki do sufitu, a następnie odbity w dół, aby ludzie czuli się miękko i zrelaksowani. Kup żyrandole powinny najpierw sprawdzić logo żyrandola, takie jak marka, model, napięcie znamionowe, moc znamionowa. Moc znamionowa jest szczególnie ważna, jeśli wybrana żyrandolowa moc przekracza standard, Żyrandol może prowadzić do powłoki, odkształcenia warstwy izolacyjnej i tak dalej.

2. Współczynnik wzrostu żyrandola

Wysokość zawieszenia, klosz, materiał żarówki i forma powinny być starannie dobrane, aby uniknąć niewygodnego olśnienia. Żyrandole są zwykle umieszczane w kuchni, salonie, sypialni i mają przestronne miejsce na miejscu. Wysokość żyrandola powinna być odpowiednia, Chandelier firma dekoracyjna Hefei zaleca stosowanie opcjonalnych lamp podnoszących i upuszczających urządzenia, w celu ułatwienia regulacji i wyboru wysokości. Na przykład tworzywo sztuczne białej lampy wiszącej w kształcie ryżu, kształt naturalnego bez rzeźby, dowolny, odcień spiralnego kształtu można dowolnie regulować. Wysokość żyrandola powinna być odpowiednia, żyrandol zazwyczaj z pulpitu około 55-60 centymetrów, i powinien być opcjonalny w górę iw dół urządzenia lampy, w celu ułatwienia regulacji i wyboru wysokości.

Nowoczesne minimalistyczne żyrandole mody, wykwintne, czyste, bez skazy, słabe ze śladową mocą, przepuszczalność tekstury, bezpieczeństwo może być całkowicie niezawodne, każda lampa wisząca ma własną właściciela, aby oświetlić swoje życie, mieć nadzieję, że zostanie zauważona, będzie świecić, w całości kwitną jej urok, większość ludzi może nie chcieć dekorować w europejskim stylu klasycznym, nowoczesne żyrandole są często bardziej popularne. Rynek ma nowoczesne wyczucie dużej ilości żyrandoli, Chandelier do wyboru bardzo duży, można wybrać różne linie. Konsumenci mają najlepszy wybór, aby zainstalować energooszczędne źródło światła z żyrandola, nie decydują się na galwaniczną warstwę żyrandoli, ponieważ warstwa poszycia czasu jest łatwa do wyblaknięcia. Wybierz cały metal i szkło oraz inne materiały wewnątrz i na zewnątrz tej samej lampy wiszącej.