Strona główna > Aktualności > Treści

Świeczniki metalowe nadają się do użycia w nowoczesnych salonach

Jun 02, 2017

Przez metalowy odcień ekranu, efekt świetlny będzie specjalny pasek, dziwny efekt światła i cienia, dając eleganckie uczucie, oprócz artystycznej konstrukcji, metalowe Świecznik jest najważniejszy, ponieważ jest porównywany z zwykłym żyrandol, a Warstwa metalu siatki cieniu, gdy otwarte żyrandol światła źródło, metalowe Świecznik światła przez metalową siatkę ponad luki spowodowane przez wspaniały połysk, bardzo piękne.

Żyrandol metalowy o kształcie zmiennym, prostokątne metalowe żyrandole z metalicznym połyskiem (lekki, matowy), nadający się do użycia w nowoczesnym pokoju. I jego materiał powierzchniowy jest łatwy do czyszczenia i czyszczenia, lekkości i trwałości.

Żyrandole metalowe natychmiast sprawiają, że cała przestrzeń jest bogata, a nie tylko lampa kryształowa, aby wyglądać dobrze, metalowa lampa jest również wyjątkowa

Jak żyrandol jest w kuchni?

Żyrandole kuchenne z metalu, czy powinien towarzyszyć szef kuchni świata?

Żyrandol metalowy typu głośnikowego. Długiemu stołowi towarzyszą dwa metalowe żyrandole, które rozświetlają światło, metalowy Świecznik i projektant jest zdecydowany mieć kciuki.

Reflektorowe żyrandole metalowe. Grając światło Stanów Zjednoczonych i światło naczyń, ludzie będą kierować śliny, tak smaczne dania przed, aby kontrolować niedobór energii do jedzenia w ciele.

Bowl żyrandol metalowy. Dwie żyrandole wiszące nad stołem prawie oświetlą cały obszar kuchenny i jadalnię, dzięki czemu można zaoszczędzić inne lampki. Ten kształt jest również bardzo okazja, metalowe Świecznik wygląd, który jest miejscem do jedzenia dedykowane!

Sferyczny metalowy żyrandol. Te duże i małe, wysokie i niskie metalowe żyrandole, na powierzchni różnych obrazów, jak Droga Mleczna w zawieszeniu różnych planet.

Z powyższego można zobaczyć, instalacja metalowych żyrandoli są otwarte kuchnia kuchenna, Żyrandol metal nie ściany bloku, światła mogą wypełnić całą kuchnię, nawet jeśli światło jest stosunkowo słabe, nie musisz się martwić o niewidzialne!

W tych ładnych metalowych żyrandolach, niezależnie od tego, kim jesteś absolutnie najbardziej romantyczny!