Strona główna > Aktualności > Treści

Wrażenia wizualne ściana światło

Jun 15, 2017

Kinkiet zewnętrzny ze względu na stosunkowo duże rozmiary, chłodzenie lepsze, więc projekt również znacznie mniejsze trudności, ale w praktycznych zastosowaniach, będzie stały, bieżący dysk jest nie zbyt dobry, istnieje wiele obrażeń, więc jak zrobić ściany udało się uruchomić lepiej skupić się na sterowania i napędu, sterowania i napędów, odkryty kinkiety razem, aby dowiedzieć się o LED stała bieżącego urządzenia. Związanych z produktami wysokiej mocy LED, zostanie podniesiony do stałej bieżącego dysku, a następnie co jest bieżący dysk stała LED? Niezależnie od wielkości zmiany obciążenia Prąd diody LED pozostaje ten sam obwód o nazwie LED stała bieżący dysk. Jeśli ściana jest używany wewnątrz 1W LED, zwykle 350MA LED stała bieżący dysk, celu LED stała bieżący dysk jest do poprawy żywotności diody led i lekka porażka. Wybór stałym źródłem prądu jest oparty na jego wydajność i stabilność, odkryty kinkiety możliwie by wybrać wysoką wydajność stałym źródłem bieżącego, która może zmniejszyć straty energii i temperatury.

Miejsca aplikacji

Wysokiej mocy odkryty wall lampy napromieniowania odległość 10-1 m, nadaje się do komercyjnych witryn, subway, podwyższone wiadukt, fasady budynków, rząd świetlana, zabytki architektury zewnątrz ściany światła wewnątrz i na zewnątrz ściany panoramiczne powodzi oświetlenia. Krajobraz piętro budynku, odkryty plac. Krajobraz, przedmioty i ściany, wyświetlić kolor pędzla. Można dopasować do różnych wewnątrz i na zewnątrz temperatury i wilgotności otoczenia. Biały kolor czerwony i biały i kolor zielony, kolorowe, jak i inne efekty.

Dzięki połączeniu bogate i kolorowe światła i wody, powodując uczucie Smart przynieść fantastyczne uczucie. Era ściany podkładka LED wysoką moc światła T45 z 24 wysokiej mocy LED emitująca światło składników, jest nowa generacja produktów oświetleniowych zielony. Long distance, bogaty kolor, by złączyć efekt, odkryty kinkiety, dając nowe wrażenia wizualne, osoby zanurzone w kaprysy świat kolorów.