Strona główna > Aktualności > Treści

Bezpieczeństwo żarówek

Jul 25, 2017


Żyrandole są wspaniałym domowym wystrojem wnętrz, jeśli masz zamiar używać żyrandoli do mebli domowych, wielu żyrandoli: eleganckich, stylowych, modnych, niepowtarzalnych, stylowych, ale zakup lamp i latarni, nie tylko zwracając uwagę na jego estetyczny, Świecznik w celu zapewnienia bezpieczeństwa wnętrza, powinniśmy również kupić wysokiej jakości produkty, wiele osób po prostu śledzić trend, aby wybrać żyrandole, własną lampę wisiorek nie wie. Poniżej szczegółowe informacje na temat dzielenia się kupnem żyrandoli, wewnętrznych żyrandoli.

Żyrandole są wspaniałym domowym wystrojem wnętrz, jeśli masz zamiar używać żyrandoli do dekoracji wnętrz, dużej liczby żyrandoli: eleganckiej, stylowo, modnej, niepowtarzalnej, stylizującej żarówki, ale zakup lamp i latarni, nie tylko zwracając uwagę na jego estetyka, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wnętrza, powinniśmy również kupić wysokiej jakości produkty, wiele osób po prostu postępować zgodnie z tendencją do wyboru żyrandoli, Świecznik własnej lampy wisiorek nie wie. Poniżej szczegółowe informacje na temat dzielenia się kupnem żyrandoli, wewnętrznych żyrandoli.

Jak wybrać modne żyrandole:

1, współczynniki oświetlenia świateł

Lampa wisząca jest używana w dwóch rodzajach żyrandoli jednoosobowych i długich żyrandoli. Pierwszy jest bardziej używany w sypialniach i restauracjach; Żyrandol ma biały abażur, zamocowana żarówka jest zamontowana w kapturze, a światło rozproszone jest miękkie. Drugą jest pokrywa usta do dołu, oświetlona bezpośrednio do wnętrza, Żyrandol wydaje się wargi jasne. Drugą jest kaptur, lekki do sufitu, a następnie odbijany, aby ludzie poczuli się miękko i zrelaksowani. Kup żyrandole najpierw sprawdź logo Chandelier, takie jak marka, model, napięcie znamionowe, moc znamionowa. Moc znamionowa jest szczególnie ważna, jeśli żyrandol ma dobrą żyrandolę, może doprowadzić do uszkodzenia powłoki, odkształcenia warstwy izolacyjnej i tak dalej.

2. Współczynnik wysokości żyrandoli

Wysokość wisząca, klosz, materiał żarówki i formularz należy starannie dobrać, aby uniknąć niewygodnego odblasku. Żyrandole są zwykle umieszczane w kuchni, pokoju dziennym, sypialni i mają przestronne miejsce na miejscu. Wysokość żyrandoli powinna być odpowiednia, Świecznik firma zajmująca się dekoracją w Hefei zaleca stosowanie opcjonalnego lampy do podnoszenia, opuszczania, w celu ułatwienia regulacji i wyboru wysokości. Na przykład plastikowy materiał z białej ryżowej lampy wiszącej, kształt naturalny bez rzeźbienia, dowolny, odcień spirali może być regulowany. Wysokość żyrandola powinna być odpowiednia, na ogół stół żarowy na stole około 55-60 centymetrów i powinien być opcjonalny w górę iw dół lampy, aby ułatwić regulację i wybór wysokości.

Nowoczesne minimalistyczne żyrandole modne, wykwintne, czyste i bez skazy, słabe z odrobiną silnej, przezroczystej faktury, bezpieczeństwo może być całkowicie niezawodne, każda lampa modna ma własnego właściciela, oświetla swoje życie, ma nadzieję zauważyć, zapalić, w całości rozkwit swój urok, większość ludzi może nie chcieć udekorować w europejskim stylu klasycznym, nowoczesny styl żyrandoli są często popularniejsze. Rynek ma nowoczesne poczucie dużej liczby żyrandoli, przy wyborze bardzo dużych, można wybierać różne linie. Konsumenci mają najlepszy wybór, aby zainstalować energooszczędne źródło światła żyrandoli, nie wybieraj warstwy posadzki żyrandoli, ponieważ powłoka warstwowa czasu jest łatwa do zaniku. Wybierz wszystkie metal i szkło oraz inne materiały wewnątrz i na zewnątrz tej samej lampy.