Strona główna > Aktualności > Treści

Silne dekoracyjne lampy podłogowe

Sep 07, 2017


Jakie są cechy Lampa podłogowa

1. Poprawa oświetlenia. Lampa podłogowa powszechnie stosowane do lokalnych oświetlenie, aby nie mówić o kompleksowość, podkreślając wygodą mobilnej, za stworzenie atmosfery rogu jest bardzo praktyczne. Jeśli metoda oświetlenie Lampa podłogowa jest bezpośrednio dół projekcji, lampy podłogowe, nadaje się do czytania i tak dalej, można dostosować cały lekkie zmiany Jeśli pośrednie oświetlenie. Lampa podłogowa odcień powinien być powyżej 1,8 m nad ziemią.

2. moda prostota. Pokrywa lampy podłogowe, wymagaj silnego proste i hojny, dekoracyjne. Bębnowe kopuła jest bardziej popularna, światła kształt, kształt latarnia jest również używane. Lampy podłogowe, które niektórzy ludzie lubią tworzyć własne obejmuje, jak korzystanie z filmu białego filmu i malarstwa, wykonane z dużych abażur, bardzo ciekawe.

Klasyfikacja lampy podłogowe

1. direct świeciło Lampa podłogowa. Światło jest skoncentrowany, lokalne efekt jest oczywisty i wpływ na obszar wokół jest małe. Światło świeciło na suficie i równomiernie na sali. Ta metoda "pośrednie" oświetlenia, światło jest bardziej miękki, dla ludzkiego oka stymulacji małe nadal może w pewnym stopniu uczynić ludzi czuje się zrelaksowany. Korzystanie z tego rodzaju lampy jest dość powszechne w nowoczesny minimalistyczny projekty domu.

2, Typ lampy podłogowe. Za pomocą Lampa podłogowa, pułap domu jest najlepsze białe lub jasne, materiału sufitu najlepiej ma efekt odblaskowy. W ten sposób, lampy podłogowe światło jest dużo bardziej miękkie, zakres wpływu jest duży, można grać efekt oświetlenia światła.

Powyższe jest prostym stylu Lampa podłogowa cechy, nie jest częścią wprowadzenie dla wszystkich niż wiesz, że bardziej szczegółowe? Minimalistyczny styl jest wykorzystywany w młodych ludzi, lampy podłogowe, bo prosty i dobry do czyszczenia, tak, że wielu młodych ludzi nie trzeba umieścić zbyt dużo myśli na niego, tak, tego rodzaju Lampa podłogowa funkcji, która jest jego zaletą, tak wielu ludzi zakochać się z nim.

Pokrywa lampy podłogowe, wymagaj silnego proste i hojny, dekoracyjne. W chwili obecnej, kopuła typu beczka jest bardziej popularna, światła kształt, kształt latarnia jest również używane. Niektórzy ludzie lubią tworzyć własnych okładek, jak korzystanie z filmu białego filmu i malarstwa, wykonane z dużych abażur, bardzo ciekawe. Wspornik lampy podłogowe jest wykonane z metalu, obrotowe drewna lub materiału za pomocą naturalnej postaci. Wybór lub produkcja uchwyt i podstawa, lampy podłogowe musi być dopasowane z abażur, nie można mieć "małe osoba nosi duże WPR" lub "dobrze wysoki kapelusz Dai" brak równowagi w sensie. Lampy podłogowe są zazwyczaj ułożone w salon i część relaksacyjna, sofa, stolik herbaty z wykorzystaniem poznać lokalne oświetlenie i ozdoba ozdobny potrzeb środowiska rodzinnego. Ale uważaj, aby nie być umieszczone obok wysokich meblach lub w obszarach, które utrudniają działalność.

Właściwości Lampa podłogowa

1, lokalne oświetlenie. Lampa podłogowa powszechnie stosowane do lokalnych oświetlenie, aby nie mówić o kompleksowość, podkreślając wygodą mobilnej, za stworzenie atmosfery rogu jest bardzo praktyczne. Jeśli metoda oświetlenie Lampa podłogowa jest bezpośrednio dół projekcji, nadaje się do czytania i tak dalej, można dostosować cały lekkie zmiany, jeśli pośrednie oświetlenie. Lampa podłogowa odcień powinien być powyżej 1,8 m nad ziemią.

2, modne i zwięzły. Pokrywa lampy podłogowe, wymagaj silnego proste i hojny, dekoracyjne. Bębnowe kopuła jest bardziej popularna, światła kształt, kształt latarnia jest również używane. Niektórzy ludzie lubią tworzyć własnych okładek, jak korzystanie z filmu białego filmu i malarstwa, wykonane z dużych abażur, bardzo ciekawe.

3. łatwy do dopasowania. Wspornik lampy podłogowe jest wykonane z metalu, obrotowe drewna lub materiału za pomocą naturalnej postaci. Produkcji lub wybór uchwyt i podstawa, muszą być zgodne z abażur, lampy podłogowe może nie mieć "małe osoba nosi duże WPR" lub "dobrze wysoki kapelusz Dai" zmysł równowagi.

Lampa podłogowa jego trzy funkcje, po prostu mówiąc, jest lokalne oświetlenie, moda, zwięzły i łatwy do dopasowania. W domu umieścić lampy podłogowe, lampy podłogowe będzie czuć się bardziej piękne i ciepłe. W rezultacie konsumenci będą mieli wyjątkowe uczucie o Lampa podłogowa. Wybierz Lampa podłogowa, poprawić ich jakość życia, tak, że ich życie bardziej komfortowe i piękne.