Strona główna > Aktualności > Treści

Żyrandol sprawia, że atmosfera posiłku bardzo dobry

Sep 18, 2017


Salę można nie bez żyrandole, nie tylko oświetla pomieszczenie, ale również podkreśla smak cały pokój, każdy wybór Lampa wisząca, wszystko musi współpracować z stylu całej dekoracji, efekt końcowy Pokój może być dobre.

Restauracja jest najbardziej potrzebę żyrandole, żyrandole creative można zrobić atmosfera posiłku jest bardzo dobry, będzie wspierać wymianę dwóch ludzi, jest prawdopodobne, że będzie miało wpływ na wynik końcowy konwersacji, to małe żyrandol , wybrać żyrandol, żyrandol należy uznać za wcześniej, nie może być zaniedbany.

Wiele firm gustowne są zaangażowani w tworzenie odprężającej atmosferze, to może wspierać osoby pień Oceń, niech osoba w firmie, nieświadomie zaczął myśleć o co robić dzisiaj i dobry żyrandol, będzie stworzyć środowisko pracy oko rozsianych pióra; to jasne, że dobry żyrandol jest bardzo ważne.

Prosty styl jest teraz wybrać ludzi jak bardzo dużo, więc Lampa wisząca prosta jest również wiele osób! Żyrandol daje nam oświetlenie i ma wpływ na dekorowanie. Żyrandol choć to proste żyrandol, ale także sporo typ Oh, a następnie następujące serie trochę razem aby zobaczyć proste wisząca lampa typu wprowadzenie bar! Chcą zrozumieć, że to można wziąć pewien patrzeć na Ah! Nadzieja może pomóc wszystkim Oh!

Lampa wisząca: wisi żyrandol w wnętrze sufitowe dekoracyjne oświetlenie, żyrandole są nadal wiele stylów, żyrandole czy drutu powiesić wiszące przez żelazo, w instalacji czas jest nie zbyt niski, żyrandol to utrudniać normalne widok ludzi lub olśniewające.

Żyrandol jadalnia na przykład w jadalni wysokość konstrukcji sufitu, można stworzyć świateł na stole, ale nie będzie utrudniać tabeli na widok tłumu. Teraz dużo wieszak Lampa wisząca został wyposażony w regulator wiosną lub wysokość, może być odpowiednie dla różnych wysokości podłogi i potrzeby.

Żyrandole są nadal wiele stylów, a następnie w różnych miejscach używać również różne żyrandol, żyrandole powszechnie używane są: Europejski Świecznik żyrandole, chiński żyrandole, żyrandole kryształowe, pergamin żyrandole, moda żyrandole, stożkowata latarnia, wskazał płaskie latarnia, Latarnia osłona pasa, Lampa wisząca 5 widelec piłkę, Latarnia magnolia, takie jak żyrandole oliwek.

Żyrandole kryształowe są bardziej odpowiednie do stosowania w salonie i restauracji, miejsce jest stosunkowo duże miejsce, w sypialni mamy powszechnie używane wisząca lampa żyrandole i długo żyrandole dwóch, w zakresie korzystania z pojedynczego żyrandol jest używany w sypialni, jadalni Pokój i pokój żyrandol, to używane w sali restauracji salon. Podczas instalowania żyrandol, zwróć uwagę na wysokość, w najniższym punkcie żyrandol jest nie mniej niż 2,2 m nad podłożem.

Uwagi dotyczące instalacji żyrandol

W instalacji, to należy określić formę żyrandole w zależności od wysokości warstwy, Lampa wisząca do warstwy nadal jest bardzo wymagający, żyrandol, jeśli wysokość warstwy jest niskie, to nie nadaje się do dużych żyrandole. Jeśli jest wysoki poziom domu, można swobodnie wybrać żyrandol styl i kształt, mogą być zakrzywione, okrągłe, kwadratowe, w kształcie i można użyć dużej powierzchni sufitu aby zmniejszyć wysokość warstwy.