Strona główna > Aktualności > Treści

Kryształowy żyrandol jest symbolem nowoczesnego stylu

Sep 07, 2017

Kryształowe żyrandole, przy użyciu nowoczesnej mody koncepcji projektu, zachowany oryginalny Chiński styl, dzięki czemu nowy Chiński styl. To jest połączenie tradycyjnych i nowoczesnych, jest dziedziczenie tradycji, ale także do rozwoju tradycyjnych, może być rozumiany jako domu kultury w czasie i przestrzeni. Kryształowy żyrandol ten styl kryształowe lampy pokazuje czystej racjonalności nowoczesne mentalność zbuntowanych, jest symbolem stylu postmodernistycznej, preferowane przez młodych konsumentów.

Żyrandole kryształowe, w połączeniu z stylu Europejskiego klasyczny i nowoczesny minimalistyczny wody, jest nowy typ Europejski nowoczesne światła. Jego projekt styl zachowuje oryginał klasycznego, Crystal Chandelier, ale również bez utraty elementy mody, nowoczesną prostotą i wyraźne cechy.

W dekoracji wnętrz ma dużą popularnością żyrandoli, z długą historię nawigacji w Hiszpanii, jest szlachetny i piękny wygląd, kryształowy żyrandol jest bardzo chwalony przez konsumentów. Poniżej jest to seria dla wszystkich, aby wprowadzić kryształowy żyrandol!

1 wprowadzenie kryształowy żyrandol

Kryształowe żyrandole wykonane są sztuczne kryształowych żyrandoli, z wspaniały, szlachetne cechy. Ogólne modelowanie Unique, ma bardzo wysoką wartość estetyczną. Crystal jest symbolem czystości i szlachty, kryształowe oświetlenie również reprezentuje światło i nadzieję.

2 porad wyboru Żyrandol kryształowy

Po pierwsze: Bezpieczeństwa najpierw Kup kryształowe lampy aby zobaczyć, jeśli można wytrzymać ten ciężar.

Drugi: Ogólnej kolokacji, oświetlenie, kolor, kształt, styl, Crystal Chandelier musi być ozdobione wnętrza meble i styl dopasowywania, echem. Zamiast wisienką na torcie, jaskrawe oświetlenie jest zbędne. W doborze kolorów lampy, oprócz ton wnętrzu z kolorem oczywiście, Crystal Chandelier może również opierać się na osobistych preferencji. Rozmiar, typ i liczbę lampy powinny być w harmonii z powierzchnia pokoju, powierzchnia, Wysokość wewnętrzna i tak dalej.

3 kryształowy żyrandol konserwacji i czyszczenia

Po pierwsze, budowa workbench: Jeśli istnieje nie drabiny automatyczny podnośnik hydrauliczny, następnie zbudować prosty, bezpieczny może być zdegradowane pracy platforma, Crystal Chandelier wysokość platformy do osoby, aby wstać, Unikalny kształt kryształowy żyrandol, kapitan można dotknąć najwyższy punkt światła.

Po drugie, kryształki wycierania: podczas wycierania koraliki, musi mieć miękką ściereczką, barwione detergentu dobrze rozcieńczone wodą, delikatnie tył kryształki w sam czas czyszczenia (czyszczenie podczas koralik nie mogą uciskać do ciągnięcia w dół, aby nie złamać koralik ciąg).

Po trzecie, utrzymanie równowagi ciała światła: Jeśli chcesz usunąć wszystkie kulki czyszczenia, na dużą skalę lampy należy zwrócić uwagę na balans światła, gdy ścieg jest uszkodzony, Crystal Chandelier nie demontować po jednej stronie, a następnie po drugiej stronie tilt ciało światła , w wyniku lekkie ciała lub deformacji rama zewnętrzna;

Cztery, wytrzeć wspornik akcesoria: uchwyt do wycierania, akcesoria, w miękką szmatką nie zanurzyć w wodzie, zwłaszcza nie mogą być barwione alkoholu wodą, tak aby uniknąć wycieranie folia ochronna poza warstwy poszycia, wpływać na powierzchni efekt ramka lampy.

Pięć, zwracać uwagę na bezpieczeństwo pracy: przetrzyj uchwytu lampy, aby odciąć zasilanie, Crystal Chandelier żarówkę powinien być usunięty i następnie zamontowane, żarówki do odpowiednich, zbyt luźne będzie miał zły kontakt; zbyt mocno może wkręcić żarówkę.

Sześć, wymiana akcesoriów: znaleziono koraliki połączenia klamra rdzawe przebarwienia, piękny, łatwy wobec roztrzaskać, najlepszym sposobem na wymianę;