Strona główna > Aktualności > Treści

Lampa podłogowa emituje delikatny blask

Nov 03, 2017


Lampa podłogowa tylko jako oświetlenie lokalne, nie może brać pod uwagę całej przestrzeni, a wygodna mobilna, może skutecznie sprawić, że lokalny obszar będzie tworzył ciepły efekt. Jeśli metoda oświetlenia lampy podłogowej jest bezpośrednio skierowana w dół, nadaje się do czytania i tak dalej, może dostosowywać całą zmianę światła w przypadku pośredniego oświetlenia. Klosz lampy podłogowej powinien znajdować się poniżej 1-2-1,8 metrów nad ziemią.

Lampa podłogowa ma reflektor kopuły, jej prosty i hojny, piękny wygląd, dekoracyjny mocny. Obecnie kopuła typu beczka jest bardziej popularna, kształt świateł, kształt latarni również jest bardziej wykorzystywany. Lampy podłogowe Możesz także zrobić domowej roboty okładki, takie jak zastosowanie białej folii i malowanie wykonane z dużego klosza, bardzo interesujące.

Wspornik lampy podłogowej jest wykonany z metalu, drewna obrotowego lub materiału w naturalnej postaci. Wybór lub wykonanie uchwytu i podstawy, które można dopasować do klosza, nie może mieć "niezadowolenia zmysłu" "mały człowiek nosi dużą czapkę" lub "pięknego wysokiego Dai Hat".

Lampa narożna, również należą do lampy podłogowe i tak dalej, jest również większy rozmiar lampy, ale jest dodawany do wysokiego i niskiego siedzenia. Z funkcji lampy narożnej i lampy podłogowej to samo, od modelu, wydaje się bardziej stateczna i elegancka, często jest to cylindryczny, cylindryczny korpus, lampy podłogowe z parasolem lub kopułką w kształcie beczki, na sofy lub narożniki meblowe, bardzo ładny.

Pojęcie i charakterystyka lampy podłogowej

Podczas oglądania telewizji można ustawić zestaw na sofie lub umieścić lampę podłogową na ziemi. Lampy podłogowe emitują delikatny blask, aby zredukować oświetlenie ekranu telewizora do podrażnienia oczu.

W salonie z sofą można ozdobić lampę podłogową za sofą. Nie tylko w celu zapewnienia sobie własnych potrzeb czytelniczych, ale także nie wpłynie na oglądanie telewizji przez rodzinę. Wysokość lampy podłogowej wynosi na ogół 115-135 cm, jeśli możesz ustawić wysokość lub kąt cienia najlepszego. Kształt i kolor oprawy powinien być zgodny z meblami w salonie.

Jeśli to konieczne, możesz także trafić światło na podłogę, wykorzystać jako oświetlenie tła, dostosować wysokość lampy może zmienić średnicę przysłony, tak aby kontrolować siłę światła, stworzyć zamglone piękno.

Wiele osób ma zwyczaj czytania i pisania w nocy, lampy podłogowe w sypialni są intymne, więc wygodnie jest wycisnąć małe badanie w sypialni bez przeszkadzania rodzinie. Możesz zaprojektować małe biurko przy łóżku, możesz również zaprojektować piętrowy regał zawieszony w powietrzu, a lampa podłogowa, ciepłe i zwięzłe małe badanie znajduje się w sypialni.