Strona główna > Aktualności > Treści

Lampa podłogowa jest łatwy do przenoszenia

Aug 16, 2017

W domu oświetlenie ozdoba Lampa podłogowa jest najbardziej łatwo spośród kolorów linków. Może ona odegrać małym obszarze świateł głównych, ale także poprzez różne oświetlenia i innych kryty źródła światła z zmiany światła otoczenia. Lampa podłogowa jest na ogół wprowadzane na rogu kanapa, Lampa podłogowa, miękkie oświetlenie, oglądanie telewizji w nocy, efekt jest bardzo dobry. Lampa podłogowa odcień materiału odmiany, konsumenci mogą wybrać według własnych preferencji.

Powszechnie stosowane w nowoczesnych domach, zazwyczaj umieszczone w salon i część relaksacyjna, sofa, stolik z wykorzystaniem lokalnych oświetlenia spełniają sali i dekoracji na potrzeby domu. Ogólnie nie umieszcza się w wysokich meblach obok działań i przestrzeni. Po jednej stronie niedogodności. Lampy podłogowe to zrozumieć cechy spadające światła.

Lampa podłogowa tylko jako lokalne oświetlenie, mogą nie uwzględniać całą przestrzeń i łatwe do przenoszenia, może być skuteczne dla regionu stworzyć ciepły efekt. Podłogowe, oświetlenie, lampy podłogowe, jeśli bezpośredni sposób dół projekcji, nadaje się do czytania i innych działań trzeba skupić się na duchu, jeśli pośrednie oświetlenie, można dostosować ogólną lekkie zmiany. Lampa podłogowa w cieniu powinno być 1-2-1,8 m nad ziemią.

Lampa podłogowa ma pokrycie skraplacza, prosty i elegancki, piękny wygląd, dekoracyjne i silne. W chwili obecnej pokrowiec jest bardziej popularna, Latarnia w kształcie, Latarnia w kształcie jest również większe wykorzystanie. Lampy podłogowe może być self-made okładka, jak korzystanie z filmu białego filmu i malarstwa, wykonane z dużych abażur, bardzo ciekawe.

Lampy podłogowe są głównie z drewna metalu, obrotowe lub wykonane z naturalnych materiałów. Stent i podstawowa wyboru lub produkcji, musi być z cieniem, z dobrym, nie może mieć "villain w kapeluszu" lub "szczupły wysoki kapelusz" stosunek poczucie równowagi.

Narożnik światła, również należą do lampy podłogowe i tym podobne, jest również wzrost rozmiar lampy lampy podłogowe, ale jest zwiększenie wysokie i niskie siedzenia. Z punktu widzenia funkcji taki sam jak lampa podłogowa, z punktu widzenia modelowania, wydaje się bardziej stabilny i elegancki, często jest butelka, walcowym, z parasolem lub cylindryczne pokrycie kanapy lub meble narożnik, bardzo piękne.

Podczas oglądania TV, można postawić kubek na stole sofą lub tak dalej lub umieścić lampy na ziemi, emitujących delikatne światło, aby zmniejszyć podświetlenie ekranu TV na podrażnienie oczu.

Pokój dzienny z sofą mogą być ozdobione Lampa stojąca za kanapą. Zarówno dla zapewnienia ich czytania potrzeb, nie wpłynie na ich rodzin, oglądanie telewizji. Lampa podłogowa wysokość jest ogólnie 115-135cm, jeśli możesz dostosować kąt wysokość lub w cieniu najlepiej. Lampy podłogowe, kształt i kolor światła powinny być w harmonii z meblami w salonie.

Jeśli to konieczne, można również grać światło zapala się, podłogi używane jako oświetlenie tła, Dostosuj wysokość lampy można zmienić średnica otworu, w ten sposób kontrolowania siły światła, tworzenie zamglenia piękno.

Wiele osób nocy czytania, pisania nawyków, sypialni jest prywatny, więc, w sypialni, aby wycisnąć małym badaniu jest wygodne i nie będzie przeszkadzać rodziny. Można zaprojektować biurko małe przy łóżku, można również zaprojektować podwójna półka wiszące w powietrzu, a także lampy podłogowe, lampy podłogowe, ciepłe i proste badanie mało znajduje się w sypialni.

Obecnie konsumenci płacą więcej i większą uwagę na ich jakość życia, w związku z tym, pod każdym względem będzie bardzo zależy na jakości i piękna. I z pojawieniem się Lampa podłogowa, dać naszym środowisku domowym więcej piękna to możliwe. Tutaj Xiaobian powie Ci, co to jest lampa podłogowa i jaka jest jego cechy.

Opis Lampa podłogowa

Lampa podłogowa pokrycie, prosty i hojny wymagania, dekoracyjne silny. W chwili obecnej pokrowiec jest bardziej popularna, Latarnia w kształcie, Latarnia w kształcie jest również większe wykorzystanie. Niektórzy ludzie lubią się przygotować swoje ręce, jak korzystanie z filmu i film z duży abażur, bardzo ciekawe. Lampy podłogowe są głównie z drewna metalu, obrotowe lub wykonane z naturalnych materiałów. Stent i podstawowa wyboru lub produkcji, musi być z cieniem, z dobrym, nie może mieć "villain w kapeluszu" lub "szczupły wysoki kapelusz" stosunek poczucie równowagi. Lampy podłogowe są zwykle ułożone w salon i część relaksacyjna, sofa, stolik z wykorzystaniem lokalnych oświetlenia spełniają sali i dekoracji na potrzeby domu. Ale uważaj, aby nie umieścić w wysokich meblach lub zakłócenie działalności obszaru.

Opis Lampa podłogowa

Lampa podłogowa pokrycie, prosty i hojny wymagania, dekoracyjne silny. W chwili obecnej pokrowiec jest bardziej popularna, Latarnia w kształcie, Latarnia w kształcie jest również większe wykorzystanie. Niektórzy ludzie lubią się przygotować swoje ręce, jak korzystanie z filmu i film z duży abażur, bardzo ciekawe. Lampy podłogowe są najczęściej wykonane z metalu, drewna obrotowe lampy podłogowe lub wykonane z naturalnych materiałów. Stent i podstawowa wyboru lub produkcji, musi być z cieniem, z dobrym, nie może mieć "villain w kapeluszu" lub "szczupły wysoki kapelusz" stosunek poczucie równowagi. Lampy podłogowe są zwykle ułożone w salon i część relaksacyjna, sofa, stolik z wykorzystaniem lokalnych oświetlenia spełniają sali i dekoracji na potrzeby domu. Ale uważaj, aby nie umieścić w wysokich meblach lub zakłócenie działalności obszaru.