Strona główna > Aktualności > Treści

Lampa podłogowa jest bardziej zwięzła i hojna

Sep 27, 2017

Lampa podłogowa: Angielska nazwa: Lampa podłogowa! Zwykle dzieli się ją na podłogę i lampę podłogową typu bezpośredniego. Zasadniczo rozmieszczona w salonie i części wypoczynkowej, z kanapą, stolikiem do herbaty z przeznaczeniem do miejscowego oświetlenia i dekoracji dekoracyjnych potrzeb środowiska rodzinnego. Lampy podłogowe Obecnie popularne w niektórych nowoczesnych minimalistycznych projektach domowych, unikalnych modelach modowych i wygodnej obsłudze coraz częściej pozwalają użytkownikom coraz częściej korzystać z tego rodzaju lamp.

Lampa podłogowa powszechnie stosowana do oświetlenia lokalnego, nie mówiąc o kompleksowości, przy jednoczesnym podkreśleniu wygody mobilnej, a tworzenie atmosfery rogu jest bardzo praktyczne. Jeśli metoda oświetlenia lampy podłogowej jest bezpośrednio skierowana w dół, lampy podłogowe nadają się do czytania i tak dalej, to może dostosować całą zmianę światła, jeśli oświetlenie pośrednie. Klosz lampy podłogowej powinien znajdować się powyżej 1,8 metra nad ziemią.

Osłona lampy podłogowej, wymaga prostych i dużych, dekoracyjnych mocnych. Kopuła typu bęben jest bardziej popularna, kształt świateł, kształt latarni jest również bardziej używany. Lampy podłogowe Niektórzy lubią tworzyć własne okładki, takie jak zastosowanie białej folii i malowania wykonanego z dużego abażuru, co jest bardzo interesujące.

Wspornik lampy podłogowej jest wykonany z metalu, drewna obrotowego lub materiału w naturalnej postaci. Wytwarzanie lub wybór wspornika i podstawy musi być dopasowane do klosza, nie może mieć "małego człowieka noszącego dużą czapkę" lub "pięknego wysokiego kapelusza Dai" w sensie braku równowagi.

Lampa podłogowa, zwykle przez abażur, wspornik, podstawa trzyczęściowa, zazwyczaj umieszczona w salonie i spoczynkowym, z kanapą, herbacianym stołem w celu zaspokojenia lokalnego oświetlenia i dekoracji dekoracyjnych potrzeb środowiska rodzinnego. Lampa podłogowa powszechnie stosowana do oświetlenia lokalnego, Lampy podłogowe nie mówią o kompleksowości, a jednocześnie podkreślają wygodę urządzeń mobilnych, a tworzenie atmosfery w rogu jest bardzo praktyczne. Jeśli metoda oświetlenia lampy podłogowej jest bezpośrednio skierowana w dół, lampy podłogowe nadają się do czytania i tak dalej, to może dostosować całą zmianę światła w przypadku pośredniego oświetlenia. Klosz lampy podłogowej powinien znajdować się powyżej 1,8 metra nad ziemią.

Lampa podłogowa zazwyczaj nakłada narożnik sofy, światło lampy podłogowej jest miękkie, a wieczorem ogląda telewizję, efekt jest bardzo dobry. Klosz lampy podłogowej jest bogaty w różnorodność, konsumenci mogą wybierać według swoich preferencji. Wiele osób lubi lampę podłogową z małym blatem, ponieważ stały telefon można umieścić na małym blacie.

Przy zakupie lampy podłogowej, aby wziąć pod uwagę wysokość sufitu, do 1,70 m, 1.80 m wysokiej lampy podłogowe Na przykład, wysokość sufitu powyżej 2,40 m efekt jest lepszy, Lampy podłogowe, jeśli sufit jest zbyt niska, światło może skupić się tylko na lokalny obszar, sprawi, że ludzie poczują, że światło nie jest wystarczająco jasne. W tym samym czasie, zastosowanie lampy podłogowej, sufit w domu jest lepszy biały lub jasny kolor, materiał sufitu jest lepszy z pewnym efektem odblaskowym.

Lampa podłogowa typu Direct znana jest z lampy, nie ma problemów z jej zakupem. Należy jednak pamiętać, że cień jest lepszy niż dolne oko, więc żarówka nie sprawia, że ​​oczy stają się niewygodne. Ponadto, wewnętrzny kontrast światła zbyt montaż, aby zwiększyć obciążenie oka, Lampy podłogowe w miarę możliwości, aby wybrać światło, można dostosować do lampy podłogowej. Użyj, ze względu na bezpośrednie stężenie linii świetlnej, lepiej unikać pozycji odczytu w pobliżu lustra i produktów szklanych, aby uniknąć odbicia spowodowanego dyskomfortem.

Jeśli nadal chcesz iść dalej, gdy kupujesz lampę podłogową, możesz równie dobrze pójść do awangardowego sklepu z lampami lub do sklepu domowego, patrz "lampa podłogowa typu modelowania". Ten rodzaj lampy podłogowej można powiedzieć, że nie jest używany do oświetlenia, pojawia się w domu, bardziej przypomina "lekką rzeźbę" w otoczeniu. Oczywiście, aby kupić ten typ lampy podłogowe, aby rozważyć to i ogólny styl spójności domu. Na przykład, gęsty, krwawy kwiat kamienny, elegancka klasyczna lampa, a elegancki styl eleganckich nowoczesnych mebli jest diametralnie przeciwny.