Strona główna > Aktualności > Treści

Lampa podłogowa zaspokaja lokalną iluminację potrzeby

Oct 24, 2017Teraz świetlówki i żarówki są proste funkcje nie mogą zaspokoić potrzeb ludzi, więc rynek wprowadził nowy rodzaj lokalnego oświetlenia, jest to lampa podłogowa. Styl lampy podłogowej jest wiele, gdy z abażurem, lampy podłogowe kolokacji ramy lampy mogą odgrywać efekt, który dekoruje dom. a światło lampy podłogowej jest bardzo miękkie, nadaje się do lokalnego oświetlenia dobrych narzędzi, ma ogólne zastosowanie do lokalizacji salonu i gabinetu oraz innych miejsc.

Lampa podłogowa jest używana jako lokalne narzędzie oświetleniowe, a nacisk kładziony jest na mobilną wygodę, ale także na tworzenie rogu atmosfery jest bardzo praktyczny. Rzut skierowany w dół na podłogę, lampy podłogowe odpowiednie do czytania i inne skoncentrowane czynności, jeżeli oświetlenie pośrednie może dostosować ogólne zmiany oświetlenia. Klosz lampy podłogowej być zwięzły i hojny, dekoracyjny bardzo mocny. Obecnie kopuła beczkowa jest bardziej popularna, podobnie jak niektóre latarnie, w kształcie światła też dużo. Niektórzy ludzie lubią tworzyć własne ręce, lampy podłogowe, takie jak zastosowanie białego filmu i malowanie wykonane z dużego klosza, wygląda to bardzo interesująco. Lampa podłogowa jest ogólnie rozmieszczona w salonie i części wypoczynkowej, a sofa, kolokacja blatu zastosowanie. Aby spełnić lokalne oświetlenie i dekoracje pokoju, aby upiększyć potrzeby środowiska rodzinnego.

Funkcjonalna różnorodność lampy podłogowej ma znaczącą rolę, wygodną i sofę, biurko, stolik do herbaty i inne kombinacje mebli, podkreślając modę i elegancki styl. W tym samym czasie, lampy podłogowe cena lampy podłogowej nie jest na ogół wysoka, warunki ekonomiczne zwykłych rodzin mogą być bardzo łatwe do kupienia. Lampa podłogowa jako dekoracja domu to dobry wybór. Ponadto, funkcja oświetlenia miejscowego lampy podłogowej jest bardzo dobra, mam nadzieję, że można w życiu dobrego zastosowania.

Charakterystyka lampy podłogowej

Lampa podłogowa powszechnie stosowana do oświetlenia lokalnego, nie mówiąc o kompleksowości, a jednocześnie podkreślając wygodę mobilną, lampy podłogowe do tworzenia atmosfery rogu są bardzo praktyczne. Jeśli metoda oświetlenia lampy podłogowej jest bezpośrednio skierowana w dół, nadaje się do czytania i tak dalej, może dostosowywać całą zmianę światła w przypadku pośredniego oświetlenia. Klosz lampy podłogowej powinien znajdować się powyżej 1,8 metra nad ziemią. Osłona lampy podłogowej, wymaga prostych i dużych, dekoracyjnych mocnych. Kopuła typu bęben jest bardziej popularna, kształt świateł, kształt latarni podłogowych jest również bardziej wykorzystywany. Niektórzy lubią tworzyć własne okładki, takie jak zastosowanie białego filmu i malowania wykonanego z dużego abażuru, co jest bardzo interesujące. Wspornik lampy podłogowej jest wykonany z metalu, drewna obrotowego lub materiału w naturalnej postaci. Lampy podłogowe Produkcję lub wybór wspornika i podstawy należy dopasować do klosza, nie może mieć "niezadowalającego znaczenia" "mały człowiek nosi dużą czapkę" lub "pięknego wysokiego kapelusza Dai".

sposób instalacji lampy podłogowej

Oprócz zawieszenia szerokiej gamy masywnych żyrandoli i kinkietów, takich jak lampa podłogowa lampa może być zainstalowany na własną rękę. Chociaż sposób instalacji każdej oprawy zmienia się nieznacznie w zależności od projektu produktu, często jest taki sam. Podczas instalacji lampy podłogowej musimy tylko zwrócić uwagę na następujące punkty: 1, przed instalacją uważnie przeczytaj rysunki instalacyjne i przygotuj wspólne narzędzia, lampy podłogowe, takie jak płaski wkrętak Phillips, młotek i tym podobne. Najlepiej jest nie mieszać części po rozpakowaniu, jeśli podobne części są większe, rysunki będą rysowały schemat porównania wielkości przedmiotu, użycia części, bardzo łatwo jest rozróżnić różne części. 2, gdy kontrola płyty jest uszkodzona, może skontaktować się z uzupełnieniem handlowca. Aby zainstalować śruby, elementy mimośrodowe, Lampa podłogowa miejsce drewna wału, będzie dobrym otworem prowadzącym, położenie części nie martw się. Należy zdawać sobie sprawę, nie występować na niewłaściwych częściach, a następnie wielokrotnie przykręcać sytuację, w przeciwnym razie łatwo uszkodzić płytę, instalacja jest często niestabilna, pochylenie i tak dalej. 3, zwykle lampa podłogowa powinna mieć żeliwne podwozie, niż powierzchnia podstawy nieco mniejsza, przez kolejną najwyższą kolejność części powinna być: nakrętka mocująca podwozia, żeliwne podwozie, podstawa, pręt lampy, lampa, lampa, plastik łączniki, żarówki.