Strona główna > Aktualności > Treści

Żyrandol szklany może tworzyć wspaniałą atmosferę

Jul 01, 2017

Kiedy ozdabiamy dom, często wybieramy szklane żyrandole jako piękne i praktyczne dwie rzeczy. Dzisiaj, kwitnącej dla każdego, aby przynieść korzyści Oh ~ ~ ~ szklane żyrandole instalacje Raiders push to everyone ~ ~ ~

W dekoracji wnętrz biżuteria szklana jest jednym z najbardziej popularnych towarów, Świecznik ze szkła, ale szkło nie może w ogóle i innych żyrandoli w porównaniu do tego czasu, szklane żyrandole Raiders montażu jest szczególnie ważne, i musimy być zainstalowane przed, Najpierw zrozumieć niektóre z instalacji żyrandoli ze szkła, aby zwrócić szczególną uwagę na sprawę, aby uniknąć zbędnych wypadków ~ ~ ~ Więc, aby dowiedzieć się o instalacji szkła żyrandole Raiders to ~ ~ `` `

Szkło ze względu na bogate kolory, efekt dekoracyjny jest dobry, i coraz bardziej wykorzystywane w dekoracji żyrandoli. Z szkłem zrobić żyrandole, choć ładne i praktyczne, szkło Świecznik, ale w decyzji o użyciu szkła do żyrandoli przed koniecznością wyboru dekoracji szkła.

1, zalety szklanych żyrandoli

Szkło zwiększa powierzchnię, jeśli wysokość nie jest zbyt wysoka, można użyć lustra szklanego do wykonania żyrandoli, zmniejszyć poczucie ciśnienia atmosferycznego. Jednocześnie, ponieważ szkło odzwierciedla lekkość jest lepsze, a światło Chandel szkła może stworzyć wspaniałą atmosferę.

2, wybór materiału szklanego

Szczególnie dobry jest inny rodzaj szkła, którego witraże, szkło piaskowane ze względu na efekt dekoracyjny, jest dobrym materiałem do wykonania żyrandoli. Ponadto, w celu bezpiecznego użycia, szkło bezpieczne powinno być stosowane w oszklonej podstawie i innych częściach, na które można łatwo zetknąć się. Obecnie Chiny dostarczają szkło hartowane i laminowane szkło do szkła bezpiecznego.

3, wymagana jest grubość szkła

Żyrandol szklany w użyciu materiałów szklanych jest bardzo ważnym zagadnieniem jest grubość granicy, ponieważ szkło ze szkła, ze względów bezpieczeństwa, żyrandol grubość szkła jest na ogół regulowane w 5-8 mm.

Żyrandole szklane stosowane są do żydowskich korytarzy, Świecznika Szkła, ale nie mogą używać szkła na żyrandolach, nawet jeśli są wykonane z metalu, drewna lub gipsu.

Żyrandol toaletowy może być użyty do malowania szkła, nie zanikać, a rolę lustra, zwiększony efekt dekoracyjny.

Używając szklanego żyrandola w salonie, szerokość szkła jest możliwie najmniejsza, ponieważ szkło ma słabą odporność na zginanie i jest uszkodzona.

Instalacja żyrandola powinna być ostrożna

Sam szkło jest stosunkowo delikatne, umieszczone na żyrandrze, jeśli padło, łatwo jest zranić. Dlatego też głównym elementem instalacji żyrandoli szklanych jest zapewnienie, że szkło nie upadnie. Oto spojrzenie, Świecznik ze szkła, co można zrobić, aby szkło nie odpadło.

1, stały sposób żyrandol szklany

Metoda 1: Metoda klejąca

Górna krawędź stępki, a następnie stępka na warstwie uszczelnienia, powszechnie używana płyta blokowa Jiufei, poziomująca, a następnie lepka szkło.

Metoda 2: metoda modelowania ciśnienia

Z bloku do robienia po kształt kieliszka szkła, można również użyć drewnianych linii, aby ciśnienie ze szkła ustalone, można również użyć stali nierdzewnej kształt kształt stałe.

Metoda trzy: z mocowaniem paznokci

Gwoździe jest zamocowany i żyrandol szklany zamontowany jest na płycie podstawy za pomocą paznokci reklamowych.

2, szklane żyrandole środki ostrożności

Przed montażem podłóż podłogę

Szklane żyrandole mają wspólny punkt to musi grać na podłodze, na ogół 9% bloku ze sklejki.

Przed naniesioną powłoką antykorozyjną należy wystawić odsłoniętą odsłoniętą spawarkę, płytę szklaną. Rama drewniana i struktura powierzchni styku powinny być zabezpieczone przed korozją, stępką bez kleju, szczoteczką zabezpieczającą od 2 do 3 stopni.

Szklane żyrandole ochronne i czyszczące

Niezależnie od tego, czy w procesie instalacji żyrandoli ze szkła, ze szkła Chandelier czy po instalacji należy zwrócić uwagę na ochronę szkła. Ponadto, po instalacji po raz pierwszy oprócz czystości, w przyszłości musi regularnie czyścić. Aby zapewnić bezpieczeństwo i piękno żyrandoli szklanych.

1, delikatnie instaluj płytę szklaną

Montaż szkła należy uważnie uważać, nie dotykać szkła i szkła malować farbą, obsługa powinna nosić rękawiczki, aby zapobiec zarysowaniu. Duże szkło można wycierać szklanym ssawką.

2, regularne czyszczenie szklanych żyrandoli

Według życzenia żyrandolowego stopnia zabrudzenia, określenia liczby czyszczenia i cyklu, czyszczenia co najmniej raz w roku.

3, terminowa wymiana naprawy

Jeśli uszczelnienie zostanie uszkodzone, należy niezwłocznie naprawić lub wymienić. Aby regularnie kontrolować stal nośną w żyrandoli, Szklany Świecznik, jeśli rdzą powinny być farby rdzy. Po znalezieniu szkła jest luźna, konieczne jest znalezienie przyczyn i napraw lub wymian.

4, stwierdził, że pęknięcia powinny być niezwłocznie wzmocnione

5, specjalne okoliczności zwrócić uwagę na sprawdzenie

Kiedy trzęsienie ziemi, pożar i inne klęski żywiołowe, klęska po żyrandol szkła do przeprowadzenia kompleksowej kontroli. Ponadto, w żydowskim żyrandole szklane w normalnym użytkowaniu, co pięć lat musi przeprowadzić kompleksową inspekcję.