Strona główna > Aktualności > Treści

Kinkiet należy do typowego źródła światła o zielonym świetle

Sep 27, 2017Kinkiet to wewnętrzne lampy dekoracyjne, na ogół z klosza z białego szkła. Moc lampy większa niż 15-40 watów, lekka elegancka harmonia, może ozdobić otoczenie eleganckim, bogatym, szczególnie w nowo zamężnej sypialni.

Kinkiet instalowany jest w ścianach wewnętrznych lamp ozdobnych, nie tylko możemy przynieść światło, ale także zwiększyć estetyczne i romantyczne odczucie pomieszczenia, jest nieodzownym elementem dekoracji domu.

Lampa ścienna to pomocnicza lampka dekoracyjna, która instaluje się na ścianie wewnętrznej, na ogół z kloszem z białego szkła, moc żarówki większa niż 15-40 watów, linia światła ściennego elegancka i harmonijna, może ozdobić otoczenie eleganckimi, bogatymi, kinkietami w szczególności dla nowożeńców w sypialni, typu i stylu lampy ściennej więcej, ogólnej wspólnej lampy sufitowej, kolorowej lampy, nocnej kinkietu, lustrzanej przedniej lampy ściennej i tak dalej. W przypadku montażu lampy ściennej można zmienić kolor ściany, aby lampa ścienna nie była izolowana na ścianach.

Zalety lampy ściennej

1, festiwal Wall Lantern Festival może być niezanieczyszczający, napęd DC, bardzo niskie zużycie energii (pojedyncza rura 0,03-0,06 watów), elektro-optyczna konwersja mocy bliska 100%, ten sam efekt oświetleniowy, co tradycyjne oszczędzanie energii światła więcej niż 80%.

2, źródło światła ściany niektórzy ludzie nazywają to lampa długowieczności, co oznacza, że ​​nigdy nie gasić lampy, stałe źródło zimnego światła, pakiet żywicy epoksydowej, korpus lampy również nie ma luźnej części, lampy ścienne nie ma spalania żarnika, gorąca depozycja, światło zanik i inne niedociągnięcia, żywotność do 60 000 do 100 000 godzin, niż tradycyjne życie źródła światła 10 razy dłużej niż.

3, lampy ścienne korzyści środowiskowe lepiej, nie ma promieniowania ultrafioletowego i podczerwieni w widmie, nie ma ciepła, nie promieniowanie, małe olśnienie, i odpady mogą być poddane recyklingowi, Kinkiety bez zanieczyszczeń nie zawiera elementów rtęci, zimne źródło światła, może bezpiecznie dotknąć, należą do typowego źródła zielonego światła.

Charakterystyka kinkietów:

Nadaje się do sypialni i łazienek. Powszechnie stosowana jest podwójna głowica lampa ścienna Yulan, podwójna głowica oliwkowa, lampa ścienna z podwójnym łbem, lampa ścienna z podwójną głowicą, lampa ścienna, lampa ścienna z pałeczkami, lustrzana lampa przednia i tym podobne. Żarówka lampy znajduje się w odległości nie mniejszej niż 1,8 metra od ziemi.

Jak kupić Kinkiet

Wysokiej klasy kinkiet 80 yuan, niższe 30 juanów lub tak.

Wybrane lampy ścienne głównie patrzą na strukturę, modelowanie, ogólne formowanie mechaniczne tańsze, droższe instrukcje. Żelazna lampa ścienna do kucie, wszystkie miedziane lampy ścienne, owcza lampa ścienna, np. Wysokiej jakości kinkiet. Cyfrowa wieczna lampa ścienna z malowaniem latarni jest oświetlona, ​​dekorowana, Kinkietami i może być używana jako kalendarz, bardzo popularny.