Strona główna > Aktualności > Treści

Istnieje wiele stylów, żyrandole

Aug 16, 2017


W dekoracji wnętrz żyrandole odgrywają ważną rolę dekoracyjne. A w salonie jest oprócz sypialni poza najdłuższy miejsce na pobyt, więc wybór żyrandoli salon jest bardzo ważne, styl jest również dużo, takich jak: kryształowe żyrandole, żyrandole chiński, Europejskiego żyrandole, żyrandole głowy itd., jak romans, jak ciepłe, zawsze chce, jest jasne i komfortowe. Żyrandol, każdy może według własnych preferencji, charakter, styl dekoracji wybrać swoje ulubione żyrandol typu.

1, w wybór żyrandoli, z jednej strony należy rozważyć wysokość pokoju i w pomieszczeniu, żyrandol grubość powinna wynosić mniej niż jednej trzeciej maksymalnej średnicy żyrandol, żyrandol Świecznik okładka z góry wysokości netto i żyrandol stosunkiem grubości 1 bardziej odpowiedni, z drugiej strony do zwrócenia uwagi na jakość sama Lampa. Po pierwsze, spójrz na górę wisiorek, należy przenosić ciężar całej lampy, jakość wisiorek jest bardzo ważne. W ogólne, dobrej jakości lampy powyżej metalowy wisiorek głównie grubsze. Po drugie, spojrzeć na dłuta powyżej szkła lub imitacji jakości kryształu, od koloru, jasności, żyrandol wybierz materiał jest dobry. Trzy to patrzeć żyrandol produkty powiązane akcesoria, takie jak części z tworzyw sztucznych, chociaż jest to szczegóły, ale jak wybrać żyrandol jest bardzo ważny punkt, dobry części z tworzyw sztucznych z dobrą izolację, anty-Płonący funkcji, które są bezpieczne do domu musi być gwarantowana, żyrandol, więc jest to bardzo ważne, następuje dobry materiał nie jest łatwo złamać, nie jest łatwo zmienić kolor, itp., to jego cechy, konsumenci w wybór sposobu zwrócić uwagę na oświetlenie.

2, w zależności od wielkości domu, wybrać odpowiednich żyrandol niż kolumna; w zależności od wysokości domu wybrać odpowiednie żyrandol. W celu zapewnienia, że grunt do najniższego punktu żyrandol jest 2,2 m wysokości.

3, zgodnie ze stylem dekoracji domu, wybrać styl żyrandoli. W przypadku Europejskiego stylu dekoracji domu, wybrać odpowiedni żyrandol w stylu.

4, żyrandol oryginalnej części kontroli. Wiele żyrandole są wykonane z żelaza, przewodność produktu jest silny, więc podczas zakupu żyrandole konsumentów należy zwrócić szczególną uwagę na niektóre funkcje bezpieczeństwa żyrandoli.

5, zakup żyrandole, kiedy to najlepszy zakup może być zainstalowany oszczędzania energii światła źródła lub pochodzi z żyrandole, żyrandol jest tak daleko, jak można nie wybrać żyrandol poszycia, galwanicznie dekoracyjne żyrandole w codziennym użytkowaniu łatwe do upadek, wpływających na piękny produkt.

6, ogólne bardziej piękne żyrandole żyrandol konserwacji są zwykle bardziej złożonych kształtów i Klosz, jeśli pył i kurz, lampy są często łatwe do rdzy, Diaoqi, cienia powodu kurzu i stają się coraz bardziej Mroczne. Nie wolno czyścić lampę z wodą, należy nie natychmiast po włączeniu światła wilgotną ściereczką do czyszczenia, ponieważ wysoka temperatura wody łatwo pęknąć.

Istnieje wiele stylów, żyrandoli, istnieje wiele sposobów, by wybrać żyrandole, żyrandol, bez względu na to, jak wybory, celem ostatecznego jest oświetlenie i najlepsze połączenie piękna.