Strona główna > Aktualności > Treści

Istnieje wiele stylów, żyrandole

Sep 07, 2017


Teraz istnieje wiele stylów żyrandoli na rynku, luksusowy i okazałe oraz proste i stylowe. Ale Lampa wisząca modne bardziej sprawia, że serce młodego człowieka do Czarodziejki, ponieważ w jednoczy żyrandol, dekoracji wnętrz można osiągnąć nie tylko estetycznych efekt, ale również bardzo praktyczne, żyrandol przez wielu konsumentów przysługę i lubi.

Żyrandole są połączenie nowoczesnych elementów i wykonywanie prostych, alternatywnych i stylowe żyrandole. Jest on zwykle stosowany w materiał jest silne poczucie metalu, w połączeniu z inny smak szkło. Głównie w kolor biały i metalowych, szczególnie nadaje się do dekoracji wnętrz prostych wiatr do dekoracji kolokacji. Jego sposób wypowiedzi, przez wielu dążenie do prostoty, żyrandol przychylność konsumentów alternatywne, jak szukanie.

Żyrandole są szeroko stosowane w gospodarstwach domowych, ze względu na swoje zalety, aby przyciągnąć ludzi. Ma różne kształty, tani, a nie jako trudne do czyszczenia, z wszelkiego rodzaju kolory dla Ciebie do wyboru, żyrandol teraz jest bardziej popularne wśród młodych ludzi.

W dekoracji wnętrz żyrandole odgrywają ważną rolę w zdobieniu. I pokój dzienny jest ponadto do pozostania poza sypialni długie miejsce, więc wybór Lampa wisząca salon jest bardzo ważne, styl również wiele, na przykład: kryształowe żyrandole, żyrandole chiński, Europejskiego żyrandole, głowy papieru żyrandole i tak Jak romantyczny, jak ciepłe, krótko mówiąc, potrzeba jest jasne i komfortowe. Typ każdej osoby według ich preferencje, osobowość, styl dekoracji, aby wybrać swoje własne ulubione wisząca lampa żyrandol.

1, w wybór żyrandoli, z jednej strony, aby wziąć pod uwagę wysokość pokoju i w pomieszczeniu, grubość żyrandol powinna być mniejsza niż maksymalna średnica jednej trzeciej, żyrandol pokrycie powierzchni od góry netto wysokość i grubość żyrandol jest bardziej odpowiednie niż 1. Z drugiej strony zwrócić uwagę na jakość światła. Jeden jest aby zobaczyć wiszące nad lampy, należy przenosić ciężar całej lampy, jakość wisiorek jest bardzo ważne. Ogólnie rzecz biorąc żyrandol jakość dobre lampy powyżej metalowy wisiorek jest grubszy. Po drugie, aby zobaczyć szkło żyrandol lub imitacji jakości kryształu, do wyboru kolorów, jasność dobry materiał. Trzeci jest aby zobaczyć żyrandol produkty powiązane akcesoria, takie jak części z tworzyw sztucznych, chociaż jest to szczegóły, ale jak wybrać żyrandol jest bardzo ważne, dobry części z tworzywa sztucznego mają dobrą izolację, funkcja anty-spalania, to zabezpieczenia rodziny musi być zagwarantowana, więc jest to bardzo ważne, kolejny dobry materiał nie jest łatwo złamać, nie jest łatwo zmienić kolor i tak dalej, to jego cechy, żyrandol konsumentów w jak wybrać wiszące oświetlenie należy zwrócić uwagę.

2, według wielkości domu, wybrać odpowiedni żyrandol niż kolumny, odpowiednio do wysokości domu, wybrać odpowiedni żyrandol. Upewnij się, że podłoga jest 2,2 m wysokości na dole żyrandol.

3, zgodnie ze stylem dekoracji domu, wybrać odpowiedni styl żyrandoli. W przypadku Europejskiego stylu dekoracji domu, wybrać odpowiedni styl żyrandoli.

4 część oryginalna Lampa wisząca elektryczne inspekcji. Żyrandol, żyrandole wielu są używane do żeliwa, przewodność produktu jest silny, więc zakup żyrandole konsumentów należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo części Lampa wisząca.

5, Najlepszy zakup żyrandole może być zainstalowana Lampa energooszczędna żarówka lub żyrandol, tak dalece jak to możliwe nie wybrać, aby warstwie żyrandole, żyrandol galwanizacja warstwy zdobione żyrandole w codzienne korzystanie z łatwe utlenianie drop, wpływających na wygląd produktów.

6, konserwacja Lampa wisząca czysty, ogólnie bardziej piękne żyrandole mają zazwyczaj bardziej złożone modelowanie i Klosz, jeśli lampy dużej wilgotności i zapylenia, często rdzy, farby, abażur jest przyciemniony przez pył. Najlepiej nie używać wody do czyszczenia lampy, nie stosować wilgotną ściereczką zaraz po światło do wycierania, żyrandol, ponieważ wysoka temperatura termometru łatwo pęknąć.

Żyrandol styl, istnieją różnego rodzaju sposoby by wybrać żyrandol, bez względu na to, jak wybrać, końcowego celem jest oświetlenie i piękno najlepszą kombinację powyższych serii małe proste podsumowanie nie wiem, jeśli to nie pomoże, do wyboru!