Strona główna > Aktualności > Treści

Ścianie lampy energooszczędne zanieczyszczenia

Aug 16, 2017

Lampa ścienna jest zainstalowany w oświetlenie dekoracyjne oświetlenie ścienne, nie tylko może dać nam jasny, ale również może zwiększyć sali poczucie piękna i romantyczna, dekoracji wnętrz jest integralną częścią cechy Lampa ścienna który , poniżej, aby wprowadzić wprowadzenie.

W wrażenie wielu ludzi Lampa ścienna w domu jest niemal zbędny. Ale jeśli zrozumiemy użycie cechy Lampa ścienna, lub niech ściany blaskiem chwały unikatowy. Na przykład wiele nieruchomości urządzenia pokoju wzór, zasadniczo mają korytarz, jeśli korytarza na końcu ściany, lampy ścienne z domu, odpowiedni styl i niepowtarzalny styl kinkiet, korytarza jako całość był znudzony natychmiast.

Lekki i elegancki harmonii, środowiska mogą być ozdobione eleganckim, bogaty. Wspólne kinkiet ma nocne kinkiet, ściana czołowa zainstalować Lampa ścienna, do rozważenia relacji między Lampa ścienna i ściany, obecnie bogaty kolor farby, można zmienić sposób kolor ściany, kinkiety tak, że ściany na ścianie czy nie s EEM na białym tle. Takich jak białe lub gęś żółte ściany, Lampa ścienna można wybrać lekki zielony, jasny niebieski; Jezioro zielony i niebo niebieskie ściany mogą być wyposażone w mleczno biały, żółty, brązowy, w tle ściany, kinkiety wybitnych kinkiet, nie tylko stać się szlif A pióro, ale także do eleganckiej i świeże poczucie kinkiet, Lampa ścienna zwykła i tak dalej. Kinkiet nocne są najczęściej instalowane w łóżku w lewym górnym rogu, lampy może być uniwersalne rotacji, belka koncentracji, łatwe do odczytania. Lustro lampy dekoracji ścian w łazience w pobliżu lustra.

Lampa ścienna jest zainstalowany w dodatkowe oświetlenie Oświetlenie dekoracyjne, wyposażane w odcieniu mleczno białe szkło, żarówki moc więcej niż 15-40 watów lub tak, kinkiety ścienne światło ścienne i eleganckie, środowiska mogą być ozdobione eleganckimi, bogaty, zwłaszcza w nowym pokoju szczególnie odpowiedni, typu lampa ścienna i więcej stylu, ogólne wspólne sufitu, kolor Lampa ścienna, lampki, lampy przedniej ścianie lustro i tak dalej. Podczas instalowania Lampa ścienna, można zmienić kolor ściany, tak, że ściany na ścianie nie wydaje na białym tle.

Zalety Lampa ścienna

1, ściany Lampa energooszczędna zanieczyszczenia, DC, ultra-niskiej moc napędu konwersji energii elektro optyczne (pojedynczej rury 0,03-0,06 watów) blisko do 100%, tym samym oświetlenie niż tradycyjne źródła światła, więcej niż 80% oszczędności energii.

2, Źródło światła ściany nazywa się żywotność lampy, lampy ścienne znaczenie, nigdy nie gasić światła, Źródło światła zimnego stałych, pakiet żywica epoksydowa, korpus nie jest luźne części, istnieje bez żarnika światła spalanie, uzysk ciepła, światła i inne braki, żywotność do 60 000 do 100 000 godzin, więcej niż 10 razy dłużej niż tradycyjne źródła światła życia.

3, kinkiet środowiskowych korzyści lepsze, widma nie ma promieniowania ultrafioletowego i podczerwieni, ani ciepło ani promieniowania, odblaski, małe i odpadów może zostać poddany recyklingowi, lampy ścienne, bez zanieczyszczeń nie zawierają rtęci, Źródło światła zimnego, może być bezpiecznie dotykać, są Typowy zielony Źródło światła.