Kryształowy żyrandol wisiorek

Okrągła ramka ma wielowarstwowe zroszony fragment kryształów wyświetlany w różnych długościach z dużą kroplą kryształu na końcu każdej nici, aby zakończyć wygląd. Wysokość kryształowego żyrandola można dostosować po instalacji.

Szczegóły produktu

Specyfikacja

przedmiot nr

PL1737

Rozmiar

1100 * 850

Źródło światła

20 * E27 40W

Materiał

Żelazo + kryształ K9

koniec

Bursztyn

MOQ

1 SZT

Wight

30 kg

Stosowanie

Lobby, hotel

Opis produktu

Okrągła ramka ma wielowarstwowe zroszony fragment kryształów wyświetlany w różnych długościach z dużą kroplą kryształu na końcu każdej nici, aby zakończyć wygląd. Wysokość kryształowego żyrandola można regulować po instalacji.


Nasz zapierający dech w piersiach żyrandol kryształowy doda natychmiastowego dramatu do każdego wnętrza w Twoim domu. Ten hipnotyzujący element ma dużą kulę, wykonaną z wielu ciętych kryształowych kwiatów. Przy ponad 80 CRI to białe światło jest bardziej żywe i naturalne. Idealny do jadalni lub biura. Żywotność wynosi ponad 50 000 godzin


Nasz żyrandol wisi elegancko z metalowego baldachimu i łańcucha, oba wykończone błyszczącym polerowanym chromem, aby nadać mu połysk i blask. Wspaniały sposób na oświetlenie formalnej jadalni, nasz wisior również robi wielkie pozdrowienie dla gości, gdy zawieszony w holu lub przedpokoju z wyższymi sufitami.

Wzbogaceni naszym ogromnym doświadczeniem przemysłowym w tej branży, jesteśmy zaangażowani w oferowanie ogromnego zakresu jakości żyrandoli Crystal Pendant. Produkty wysokiej jakości i wydajne usługi są zawsze naszą obietnicą i głównym zobowiązaniem.


Pokaż zdjęcia

介绍 介绍 372.png

介绍 介绍 376.png

Hot Tags: kryształowy wisiorek żyrandol, producenci, dostawcy, fabryka, hurt, kup, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like