Nowoczesne proste Low Voltage Mini Globe Pendant Oświetlenie domu

Nowoczesne, proste, niskonapięciowe światłowodowe oświetlenie dla domu Światło wiszące 1.Usage: jadalnia, hol, sypialnia, szkoła; 2. Jakość sieci zapewniła markowe oświetlenie marki LED; 3.Simple style. Szczegóły dotyczące świecidełka Szczegóły pokazać Użyj wysokiej jakości liny konopnej, dzięki artficial ...

Szczegóły produktu

Nowoczesne, proste, niskonapięciowe, miniaturowe zawieszenie na świecie

Oświetlenie zawieszenia

1.Usage: jadalnia, hol, sypialnia, sala szkolna;

2. jakość sieci zapewniła markowe oświetlenie LED;

3.Simple style.

Specyfikacja światła zawieszonego

Marka

Rebecca Oświetlenie

Rodzaj

Prosty styl

przedmiot nr

PL1802

Rozmiar

D300 * H1000mm

Źródło światła

1 * E27

koniec

Biały / szary

Materiał

Żelazo

MOQ

30PCS

Obszar źródłowy

Guangdong, Chiny

Szczegóły pokazują

文字 介绍 512.png

文字 介绍 514.png

文字 介绍 516.png

文字 介绍 518.png

文字 介绍 520.png

文字 介绍 522.png

文字 介绍 524.png


Używając wysokiej jakości liny konopnej, dzięki tkanej, awirulentnej ochronie środowiska, kolor jest czysty.

文字 介绍 630.png
Kominek lniowy przywracający starożytne sposoby, czysty, ręcznie robiony, solidny, amerykański pochodzący z Europy, cieszy się prostym i nostalgicznym wiatrem przywracającym starożytne drogi.

文字 介绍 777.png
Źródło światła E27

文字 介绍 800.png

Nasza firma

Rebecca Lighting powstała w 2006 roku i mieści się w strefie przemysłowej Xinmao, Henglan, ZhongShan, Guangdong, w Chinach.

FAQ

1. Czy dasz gwarancję swoich produktów?
-------------------------------------------------- -----
Tak, udzielamy 100% gwarancji satysfakcji na wszystkie elementy. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej jakości lub usługi, prosimy o natychmiastowe informacje zwrotne. Dla zamorskich zamówień gwarantujemy większość akcesoriów. Elementy lampy nie mogą być zwracane, ponieważ koszty wysyłki są wysokie. Dostarczone e-maile zawierające szczegółowe informacje, w tym zdjęcia, wysyłamy zastępcze na nasz koszt do naprawy lamp lub wyrównać nowe w niektórych przychodzących zamówieniach. W niektórych specjalnych przypadkach możemy zamienić rabat jako rozwiązanie.
2. Czy mogę Cię odwiedzić?
-------------------------------------------------- -------------------
Jasne, mamy salon w ZhongShan City, prowincja GuangDong. Jeśli jesteś nabywcą wielkości i chcesz odwiedzić nasze własne produkty, skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie. Adres: Xinmao industrial Road, obszar przemysłowy Xinmao, miasto Henglan, miasto Zhongshan, prowincja GuangDong w Chinach. Jeśli przyjedziesz samolotem, wybierz lotnisko GuangZhou lub lotnisko w Hongkongu.
3. Dlaczego nie podajesz cen w swojej witrynie?
-------------------------------------------------- --------------------
Jesteśmy firmą typu business-to-business i rzadko sprzedajemy konsumentom końcowym. W naszych interesach i prywatności naszych klientów nie podajemy cen na naszej stronie internetowej. Powodem jest to, że nasz klient nie chce, aby ich koszty były wyświetlane konsumentom. Mamy nadzieję, że możesz przesłać do nas formularz cen docelowych, ponieważ musimy zbadać nasze rynki, co pomaga nam dostosować się do potrzeb klienta i dostarczyć im więcej informacji o nowych produktach. Pomaga również nam sprawdzać, czy zapytanie pochodzi z bona fide.
4.Jak mogę wiedzieć, jak mój porządek jest robiony?
-------------------------------------------------- ---------------------
Sprawdzimy i przetestujemy wszystkie towary w przypadku uszkodzenia i brakujących części przed wysyłką. Szczegółowe zdjęcia z inspekcji zostaną wysłane do Państwa do potwierdzenia przed dostawą. Kolor produktów na zdjęciach może się nieznacznie różnić od rzeczywistego ze względu na fotografię, skanowanie itd.

Hot Tags: Nowoczesny prosty niskonapięciowy światłowodowy świecznik oświetlenie dla domu, producentów, dostawców, zakup, na sprzedaż
Zapytanie