Światło wisiorek z przezroczystego szkła

Światło wisiorek z przezroczystego szkła z ręcznie wysiewającym odcieniem, dodano żarówkę w stylu Edisona, aby zakończyć wygląd, daje ponadczasowy retro vintage i czystą nowoczesną estetykę w domu. Nadaje się do salonu, wyspy kuchennej, hali schodowej, baru lub jadalni, baru śniadaniowego. Wszystkie nasze produkty są wyposażone w wygodny pakiet instalacyjny (w zestawie odcień, metalowa lekka podstawa z czarnym sznurkiem i górną czapkę), dzięki czemu można go bardzo łatwo zainstalować przy użyciu żarówki Edisona.

Szczegóły produktu

Opis produktu

Jesteśmy bardzo znanym producentem i dostawcą światła wisiorek z przezroczystego szkła. Program zapewnienia jakości zaczyna się od etapu projektowania, zapewniając, że używane są tylko materiały wysokiej jakości.

Światło wisiorek z przezroczystego szkła z ręcznie wysiewającym odcieniem, dodano żarówkę w stylu Edisona, aby zakończyć wygląd, daje ponadczasowy retro vintage i czystą nowoczesną estetykę w domu.

Nadaje się do salonu, wyspy kuchennej, hali schodowej, baru lub jadalni, baru śniadaniowego. Wszystkie nasze produkty są wyposażone w wygodny pakiet instalacyjny (w zestawie odcień, metalowa lekka podstawa z czarnym sznurkiem i górną czapkę), dzięki czemu można go bardzo łatwo zainstalować przy użyciu żarówki Edisona.

Nasza lampa wisząca z przezroczystego szkła jest kompatybilna z żarówkami, diodami LED, lampami CFL i halogenowymi z gniazdami E27 (standardowe gniazda amerykańskie i maks. 60 W). Ponadto możesz powiesić wyżej lub niżej (pociągnij za przewód do żądanej długości i zamocuj go za pomocą śruby ustalającej).

Ma zwartą budowę, kryształy, które mają szklany dotyk i uczucie, sprawiają, że niełatwo jest się złamać i może stworzyć doskonałą i klasyczną atmosferę w swoim pokoju.

Szybkie Szczegóły

1, nr produktu: PL1751

2, Źródło światła: E27

3, materiał: szkło + żelazo

4, Kolor: biały opalowy + czarny

5, MOQ: 5szt

6, napięcie: 110 V-240 V

7, czas dostawy: 25-30 dni

8, Pakowanie: 1szt / ctn, Karton eksportowy, Pudełko z kolorowymi etykietami kolorów i możemy wykonać pakiet zgodnie z życzeniem klienta, akceptujemy LOGO firmy Costomer.

 

Pokaz sytuacji

图 图 8.jpg

图 图 9.jpg

Hot Tags: wisiorek z przezroczystego szkła, producenci, dostawcy, fabryka, hurt, kup, na sprzedaż
Zapytanie