Nowoczesne Rustykalne Białe Prostokątne Mini Wiszące Lampy / Oświetlenie Wiszące

Nowoczesne rustykalne białe prostokątne mini wiszące lampy osprzętu / oświetlenie wiszące Specyfikacja Zdjęcie produktu Buyer Show O nas Z wieloletnim doświadczeniem w produkcji lamp, Rebecca Lighting Manufactory nawiązała długoletnią współpracę z klientami w Europie, Stanach Zjednoczonych, na Bliskim Wschodzie, na południu ...

Szczegóły produktu

Nowoczesne rustykalne białe prostokątne mini wiszące oprawy oświetleniowe / oświetlenie wiszące

Specyfikacja

Przedmiot nr

PL1717

Rozmiar

A: D360 * H255, B: D240 * H345, C: D190 * H390

Materiał

Aluminium

Marka

Rebecca Oświetlenie

Źródło światła

1 * E27

MOQ

30PCS

Obszar źródłowy

Guangdong, Chiny

Obraz produktu

文字 介绍 393.png

文字 介绍 395.png

文字 介绍 397.png

文字 介绍 399.png

Kupujący pokazują

文字 介绍 478.png

文字 介绍 480.png

文字 介绍 481.png

O nas
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji firma Rebecca Lighting Manufactory nawiązała długoterminową współpracę z klientami w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie, w Azji Południowej i Azji Wschodniej.
Mamy wystarczająco dużo pracowników zajmujących się produkcją. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości języka angielskiego, inżynierowie mogą rozwijać dwa do trzech nowych elementów miesięcznie, aby wzbogacić nasz katalog.
Nasi ośmiu pracowników ds. Kontroli jakości, z których każdy ma ponad pięć lat doświadczenia, stara się upewnić się, że wszystkie nasze produkty spełniają normy 3C, UL i CE. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z naszymi doświadczonymi pracownikami handlu.
W ciągu ostatnich 13 lat zakończyliśmy wiele projektów, a także bardzo cieszymy się, że nasi klienci mogą nas z powrotem podziwiać wspaniałe zdjęcia, a także bardzo wyrozumiałość naszych produktów mogą być wykorzystane w hotelu i projekcie. Czekamy na haev miedzianą Wszyscy my w niedalekiej przyszłości.

FAQ

1. Czy masz produkty w magazynie?
---------------------------------------------
Przepraszamy, nie zawsze rezerwujemy czas. Jeśli jest jakiś czas, informujemy Cię o szczegółach w odpowiedzi na zapytanie.
2.Jest to koszt przesyłki?
------------------------------------------------
To zależy od wielkości wysyłki i sposobu wysyłki. Gdy zapytamy o opłaty za wysyłkę, mamy nadzieję, że dasz nam znać szczegółowe informacje, takie jak kody i ilość, Twoja sprzyjająca metoda wysyłki (drogą lotniczą lub morską) oraz wyznaczony port lub lotnisko. Będziemy wdzięczni, jeśli możesz nam pomóc trochę czasu, aby nam pomóc, ponieważ pozwoli nam to oszacować koszt na podstawie dostarczonych informacji.
3. Czy dasz gwarancję swoich produktów?
-------------------------------------------------- -----
Tak, udzielamy 100% gwarancji satysfakcji na wszystkie elementy. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej jakości lub usługi, prosimy o natychmiastowe informacje zwrotne. Dla zamorskich zamówień gwarantujemy większość akcesoriów. Elementy lampy nie mogą być zwracane, ponieważ koszty wysyłki są wysokie. Dostarczone e-maile zawierające szczegółowe informacje, w tym zdjęcia, wysyłamy zastępcze na nasz koszt do naprawy lamp lub wyrównać nowe w niektórych przychodzących zamówieniach. W niektórych specjalnych przypadkach możemy zamienić rabat jako rozwiązanie.

文字 介绍 2798.png

Skontaktuj się z nami
Tel .: + 86-760-87682576
+ 86-760-87682575
+ 86-13590962075
Faks: + 86-760-87669342
Skype: Rebecca80301
WhatsApp: +8613590962075

Jeśli jesteś zaznajomiony z naszymi produktami, nie wahaj się, skontaktuj się z nami.

Zapytanie