Oświetlenie w stylu vintage

Mały, elegancki styl, pomysłowa koncepcja produktu, żywy i praktyczny oraz artystyczny, wyjątkowy. Klasyczna i przemysłowa osobowość zabytkowego oświetlenia wisiorek dodaje natychmiastowy styl i wyrafinowanie kuchni lub jadalni. Jest łatwy w instalacji, wszystkie części są dołączone do łatwej instalacji. Można manipulować trzema metalowymi prętami do zawieszania, aby dostosować urządzenie do potrzeb oświetleniowych i pożądanego wyglądu.

Szczegóły produktu

Dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie oświetlenia i prowadzeniu działalności eksportowej od ponad 14 lat, nasze produkty eksportujemy głównie do Europy, Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej. Uaually, gwarancja naszego produktu wynosi 3 lata. Cieszymy się na współpracę z Państwem.

Dzięki wieloletnim wysiłkom osiągnęliśmy pełne doświadczenie i umiejętności w rozwijaniu naszych linii produktów zgodnie ze specyfikacjami klienta. Akceptujemy zamówienie niestandardowe, możesz przesłać nam szczegóły według projektu, rozmiaru i informacji o materiałach itp. Możemy wykonać próbki do potwierdzenia.


Charakterystyka produktu

Mały, elegancki styl, pomysłowa koncepcja produktu, żywy i praktyczny oraz artystyczny, wyjątkowy. Klasyczna i przemysłowa osobowość zabytkowego oświetlenia wisiorek dodaje natychmiastowy styl i wyrafinowanie kuchni lub jadalni.

Jest łatwy w instalacji, wszystkie części są dołączone do łatwej instalacji. Można manipulować trzema metalowymi prętami do zawieszania, aby dostosować urządzenie do potrzeb oświetleniowych i pożądanego wyglądu.

W pełni ściemniany z kompatybilnym przełącznikiem ściemniacza, aby stworzyć idealną atmosferę, która zapewnia większe bezpieczeństwo przy dłuższym czasie pracy.

Nasze zabytkowe oświetlenie wiszące z podwójnie mocnym opakowaniem zabezpiecza niezniszczone podczas transportu, niezależne zabezpieczenie antystatyczne plastikowej torby dla każdego pojedynczego akcesorium.

Uniwersalna oprawa wisiorek z potrójnym gniazdem w stylu vintage z bardzo długim zestawem przewodów do własnych projektów oświetlenia domowego DIY i żyrandolem kreatywności.

Ten bajecznie elegancki projekt będzie przedmiotem zazdrości wszystkich Twoich przyjaciół! Wierzymy, że oświetlenie jest jak biżuteria dla twojego domu.


P endant światła szczegóły                                 

Marka

Rebecca Lighting

Rodzaj

Mały i elegancki

Rozmiar

Korpus: D500 * H1300mm,

Materiał

Żelazo

koniec

niebieski

Źródło światła

E14

MOQ

30szt

Stosowanie

Jadalnia, sypialnia, sala szkolna


P hotos światła wisiorek  

介绍 介绍 1024.png介绍 介绍 1039.png

Zapytanie