Proste niebieskie chłodne lampy stołowe / nocne lampy stołowe / końcowe Lampy stołowe

Proste niebieskie chłodne stołowe lampy stołowe / lampy stołowe nocne / lampy stołu końcowego Charakterystyka Produkt ten posiada certyfikaty CE, UL, CCC, SGS, SASO. Jesteśmy jednym z wiodących producentów lamp ozdobnych, zwłaszcza lamp i lamp projektowych w Chinach. Doświadczenie w dziedzinie oświetlenia i robi eksportowanie ...

Szczegóły produktu

Proste niebieskie chłodne lampy stołowe / lampy nocne / lampy stołowe

Charakterystyka

Ten produkt posiada certyfikaty CE, UL, CCC, SGS, SASO.Jesteśmy jednym z wiodących producentów lamp ozdobnych, zwłaszcza lamp i projektów w China.By bogate doświadczenie w dziedzinie oświetlenia i robi eksportera działalności gospodarczej od ponad 14 lat, Nasze produkty główne eksportujących do Europy, Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej
Gwarancja produktu wynosi 3 lata. Czekamy na współpracę z Tobą.

Specyfikacja lampy stołowej

Model

TL1541

Rozmiar

H760 * D450

Materiał

Metal + tkanina + ceramika

Kolor

Niebieski + biały

Źródło światła

1 * E27

Stosowanie

Jadalnia salon

Zapłata

T / T lub unii Zachodniej

Zdolność podażowa

3000pcs / miesiąc

Szczegóły dotyczące towarów

文字 介绍 837.png

文字 介绍 840.png

文字 介绍 842.png

文字 介绍 844.png

文字 介绍 847.png

文字 介绍 851.png

Nasze usługi

O wysyłce:
Możesz wybrać ekspresową dostawę, przewóz ładunków lub przelotów morskich. Wszystko zależy od ilości zamówienia.
1, dostawa ekspresowa - FEDEX, DHL, TNT, UPS, EMS.
W przypadku małych ilości, takich jak jeden lub dwa lub dziesięć sztuk, możesz zdecydować się na dostawę ekspresową, która będzie szybsza i bezpieczniejsza, a towary można odbierać w domu, z wyjątkiem odległego obszaru.
2, przewóz lotniczy,
Również dla małych ilości. Jest bardziej ekonomiczny niż ekspresowa dostawa, ale musisz zrobić odprawę celną w swoim lokalnym mieście dla siebie.
3, Seafright,
Jako najbardziej ekonomiczny środek transportu, nadmorski nadaje się do towarów masowych i pełnych kontenerów, ale w większym stopniu przyciąga do celu.
Dzięki tak wieluletnim doświadczeniom w eksporcie lamp ozdobnych możemy zaoferować Państwu najlepszą obsługę, jak np. Rezerwacja kontenerów, dokonywanie odpraw celnych itp.

FAQ

1. Jak długo trwa wykonanie zamówienia?
-------------------------------------------------- --------
To zależy od wielkości i złożoności zamówienia. Daj nam znać ilość i kody przedmiotów, abyśmy mogli doradzić harmonogram produkcji.
2. Czy dostarczysz próbki?
---------------------------------------------
Tak, możemy dostarczyć próbki większości przedmiotów. Jeśli potrzebujesz próbek, które mają być wysłane przez DHL, Blue Dart, Fedex, itp., Sugeruj adres swojej dokładności, aby móc zapytać o transport. Pobieramy próbkę 150% wyceny. Zwrócimy Ci 50% z powrotem, gdy dasz mi zlecenie. Zwykle trwa 1 ~ 2 tygodnie w celu przygotowania próbki (jeśli 1 element).
3. Czy masz produkty w magazynie?
---------------------------------------------
Przepraszamy, nie zawsze rezerwujemy czas. Jeśli jest jakiś czas, informujemy Cię o szczegółach w odpowiedzi na zapytanie.
4.Jeśli koszty wysyłki są wyższe?
------------------------------------------------
To zależy od wielkości wysyłki i sposobu wysyłki. Gdy zapytamy o opłaty za wysyłkę, mamy nadzieję, że dasz nam znać szczegółowe informacje, takie jak kody i ilość, Twoja sprzyjająca metoda wysyłki (drogą lotniczą lub morską) oraz wyznaczony port lub lotnisko. Będziemy wdzięczni, jeśli możesz nam pomóc trochę czasu, aby nam pomóc, ponieważ pozwoli nam to oszacować koszt na podstawie dostarczonych informacji.
5. Czy dasz gwarancję swoich produktów?
-------------------------------------------------- -----
Tak, udzielamy 100% gwarancji satysfakcji na wszystkie elementy. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej jakości lub usługi, prosimy o natychmiastowe informacje zwrotne. Dla zamorskich zamówień gwarantujemy większość akcesoriów. Elementy lampy nie mogą być zwracane, ponieważ koszty wysyłki są wysokie. Dostarczone e-maile zawierające szczegółowe informacje, w tym zdjęcia, wysyłamy zastępcze na nasz koszt do naprawy lamp lub wyrównać nowe w niektórych przychodzących zamówieniach. W niektórych specjalnych przypadkach możemy zamienić rabat jako rozwiązanie.

Zapytanie